Loading

Залучення молоді до політики

Студенти і молодь є важливим голосом для планування майбутнього і, на думку DRI, мають відігравати суттєву роль в обговоренні реформ. Команда DRI організовує серію дебатів і студентських змагань як можливость залучення молоді до процесу прийняття рішень. Студенти мають змогу зустрітися з представниками органів влади для обговорення пропозицій щодо реформ і просування своїх ідей.

Дебати

У 2017 році, DRI провела сімнадцять раундів дебатів у восьми різних містах. Тема кожної дискусії була пов’язана з поточними політичними реформами: від конституційної реформи до реформи судоустрою. Студенти отримали знання про вибрану тему політичної реформи і з метою підготовки до дебатів пройшли навчання з питань ведення дебатів, вирішення проблем і аргументації своєї позиції.

Дебати сприяли підвищенню обізнаності студентів щодо політичних реформ, а також забезпечили їх аналітичними навичками для кращого розуміння та моніторингу реформ. Крім того, тренінг з питань юридичного аргументування готує студентів до формолювання та захисту переконливих та змістовних позицій щодо правових та політичних реформ.

Конкурс на краще есе

З метою стимулювання студентів брати важливу участь у процесі демократичних реформ команда DRI також організувала у 2017 році загальнонаціональний конкурс на краще есе. Крім того, учасникам було запропоновано взяти участь у воркшопі з ефективного написання документів та такстів для впливу на демократичні реформи в країні. Цей тренінг не тільки покращив їх аналітичні та письмові навички, але і навчив взаємодіяти як із непрофесійною, так і з професійною аудиторією.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.