Meva Turizm Ltd. Personel taşımacılığı & servis taşımacılığı & öğrenci taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Konusunda Çok hassasız !

2009 yılının başlarında Meva Turizm olarak çıktığımız personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı yolunda başarımızın kanıtı çalıştığımız kurumlardır...

Biz meva turizm olarak her zaman müşterilerimize yaptıklarımızdan bahsederek, referanslarımızı sunarak kaliteyi güvence altına aldık. Çünkü biz ne yapamadıklarımızın ne de yapamayacaklarımızı ifade ederek hiç bunların arkasına sığınmadık....

Servis Taşımacılığı işinin ne kadar hassas olduğunu, yaşatılan her aksaklığın iş yerine ciddi bir maddi kayıp getirdiğini biliyoruz. Bu sebeple sorunları en asgariye düşürebilmek adına yaptığımız çalışmalardan kısaca bahsetmek gerekirse,

Personel Taşımacılığı Yapan Araçlarımızın Özellikleri

Araçlarımız, 0-3 yaş arası araçlar olup, deyim yerindeyse bakımları saatlik takip edilen, günlük olarak temizlikleri yapılan, hava koşullarına göre tüm avadanlıkları eksiksiz olarak servis hizmeti veren araçlardır.

Şoförlerimizin Nitelikleri

Şoförlerimiz sektörde en az 5 yıl servis taşımacılığı tecrübesi olan, psikoteknik belgesine sahip, src belgesine sahip, güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi almış, bu eğitimler sonucu sınav ile belge almaya hak kazanmış kişilerdir. Ayrıca şoförlerimizi seçerken özellikle iletişimi güçlü, günlük kişisel temizliğine özen gösteren, firmamızın belirlediği kıyafetleri giyerek ciddiyeti temsil eden kişilerdir.

Personelinizi Güvence Altına Almak Olmazsa Olmazımızdır!

Personel taşımacılığı işi hassasiyet ister. Bu hassasiyetin ilk temeli güvenceden geçer... Biz işimizi şansa bırakmıyoruz ve istanbul gibi metropol bir şehirde her gün trafikte milyonlarca aracın içerisinde can taşıdığımızı biliyoruz. Bu sebeple araç içerisinde ki personelinizi, aracın kaskosu dışında "özel koltuk sigortası" ile her kişiyi ayrı ayrı sigortalayarak tamamını güvence altında alıyoruz. Ayrıca araçlarımızın tümü GPRS ile izlenmekte olup, yaşanan tüm aksaklıkları anlık görebiliyoruz.

Personelinizi En Kısa Sürede Ulaştırmak İçin Çabalıyoruz...

Yaşamın en değerli hazinesi zamandır. Zamanı lehinize çevirebilmek için, firmanızda personel taşımacılığı hizmeti verecek tüm araçların yol güzergahlarını kullandığımız otomasyon programları ile revize ederek hem zamandan tasarruf ettiriyor, hem yolunuzu kısaltıp maliyetinizi düşürüyor hemde yolculuk süresinde trafiğin en az olduğu bölgeleri seçerek personel taşımacılığı 'nı keyifli bir hale getiriyoruz...

Sürekli Kendimizi Geliştiriyoruz...

Teknoloji ve insana dayalı iş gücünü, tam anlamıyla birlikte kullandığımız gibi, sürekli kendimizi yeniliyoruz. Özellikle güncelliği korumak adına tüm müşterilerimize www.mevaturizm.com.tr adresi üzerinden fiyat teklifi almaktan başlayıp, müşteri memnuniyeti anketlerine kadar tüm her şeyi kolaylaştırarak kullanımı çok daha basit hale getirdik.

Sizde personel taşımacılığı ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için hemen www.mevaturizm.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki tanıtım videomuzu izleyerek 1 dk içerisinde bizi daha net tanıyabilirsiniz.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.