Osmanlı Sütlacı

Dünyada nerdeyse her ülkede Türk mutfağına rast gelebilirsiniz. Ve bu da tesadüf değildir. Zengin, kendine has mutfağı ile meşhur Türk restoranlarında Osmanlıdan kalma tariflerden geleneksel tariflere kadar birçok çeşit yemek ve tatlılar yapılıyor. Yoğun beğeni üzerine sizleri de bu tariflerle yakından buluşturmak isteriz.

Sizler için özel hazırladığımız yemek ve tatlı tarifleri en basit ve kolay dilde anlatıldığı için yapılışında hiçbir zorluk çekmeyeceğinize eminiz. Yakınlarınızı ve ailenizi geleneksel yemek ve tatlılarla şaşırtmak istiyorsanız sizleri de sitemize davet ediyoruz.

Sütlaç Tarifi

Sitemizde yer alan en ünlü tariflerden biri de Osmanlı zamanından günümüze kadar gelen sütlaç tarifi konusudur... Her Türk insanının sevdiği ve dünyada neredeyse birden fazla tarifi olan geleneksel Osmanlı sütlacı sitemizde kolay ve pratik şekilde sizlere sunulmaktadır. İster fırın isterse de ocak üzerinde yapılabilecek sütlaç tarifini öğrenmek için sitemizde Yemek tarifleri bölümüne tıklayarak bakabilirsiniz. Daha fazla tarif ve bilgiler için sitemizi ziyaret edebilir, siz de yapmış olduğunuz yemek ve tatlı tariflerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Sütlaç tarifi ile ilgili detaylar için tıklayın

Created By
Seda Görkemli
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.