Madammora

1991 yılında kurulan Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm San. ve Tic. LTD. ŞTİ. mağazacılık alanında tasarımı üretimle birleştirerek sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm. San. Tic. LTD. ŞTİ. bir “İstanbul Ticaret Odası (İTO)” üyesidir.

Yılların kazandırdığı perakende satış tecrübesini 2014 yılında “www.madammora.com” internet sitesi üzerinden online satışa sunmuştur.

25 yıllık tecrübeyle hedefimiz;

Güvenilir olmak

Kaliteli ürün sunmak

Güncel modayı takip etmek

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

Ürünlerimiz 925 ayar gümüş olup tamamı beyaz-siyah rodaj, rose altın (pembe altın), sarı altın ve oksitle kaplanmıştır. Bu nedenle satın almış olduğunuz ürünler kararma yapmaz. Kullandığımız taşlar değerli-yarı değerli taşlardır. Yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle standartlarımızdan ödün vermeden üretilmiştir.

Takı, sıradan bir obje değildir. Kişinin kendisini ifade etmesinin en etkili araçlarından biridir. Ürünlerimiz çok yönlü zevkleri yansıtmaktadır. Bu nedenle takı koleksiyonlarımızı sanatsal bakıp açısıyla yorumlayıp sizlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

“www.madammora.com” sitesindeki tüm gümüş ürünler Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. tarafından 2 yıl garantilidir.

“www.madammora.com” sitesinde bulunan tüm dünya markası saat ve takılar ithalatçı firmanın güvencesi altında 2 yıl garantilidir.

İyi Günlerde Güle Güle Kullanın…

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.