MEF KÜTÜPHANE BÜLTEN SAYI 10 EKİM 2016

MEF KÜTÜPHANE'YE HOŞGELDİNİZ!

ERTUĞRUL ÇİMEN / KÜTÜPHANE DİREKTÖRÜ

MEF'te Kütüphane / 2016
AYIN YAZARLARI
MEF Kütüphane Çalışma Saatleri
MEF Kütüphane Kullanıcı Rehberleri Yayında!
MEF'te Kütüphane'16
mef kütüphane'de ayın önerileri
FOTOİSTANBUL 2016 / 01-30 Ekim 2016

Üçüncü kez düzenlenen festivale bu yıl yerli ve yabancı olmak üzere toplam 60 fotoğraf sanatçısı katılıyor. Festival kendini fotoğraf sergileri ile sınırlamıyor; 12 panel ve yuvarlak masa toplantısı, fotoğraf ustaları ile sohbetler, kitap imza günleri ve açık hava video gösterim geceleri ile dolu dolu bir program var karşımızda. André Kertész, Ruud van Empel, Sandro Miller gibi dev isimlerin fotoğraflarını dünya gözüyle inceleme fırsatı kaçmaz. (TimeOut İstanbul'2016 Ekim Sayısı'ndan Alıntıdır)

FOTOİSTANBUL'16
VERİ GİRİŞİ / PERA MÜZESİ

Heykel, performans ve videolarıyla tanınan Katherine Behar, teknoloji ve dijitalleşmenin veri yığınları, ölçüm ve bilgiyle olan ilişkisini sorgulayan sergisiyle

Sergiyi gezerken Behar’ın “Bilgi işlem teknolojisinin her yeri kapladığı bir çağda dijital medyaya gömüldüğümüzü söylemek bir tür klişeye dönüştü. O halde, dünyamızı gelişmiş teknolojilerle paylaşmak ne anlama geliyor?” sorusu aklınızdan çıkmayacak.

KRİSTAL ELMA FESTİVALİ'16

Kristal Elma, yaratıcı endüstrilerin bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük ve dünyanın sayılı organizasyonlarından biri. Her yıl 11.000'den fazla katılıma sahne olan Kristal Elma iletişim, reklam ve pazarlama profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabilecekleri en önemli platform olarak öne çıkıyor.

150 kadar sponsoru ile markaların vitrini olma özelliğine de sahip olan Kristal Elma'da 160'a yakın yerel ve global fikir lideri yaratıcı endüstrilerin geldiği noktayı belirlerken geleceğine de ışık tutuyor.

Türkiye'nin alanında ilk ve en prestijli iletişim ödüllerinin sahiplerini bulduğu Kristal Elma, seminerleri ve sektörün gelecek nesillerine yönelik oturumlarıyla yaratıcılığın zirvesi olmaya devam ediyor.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.