Loading

"Дружба" з Росією Війна в Україні почалася зі створення товариств "дружби з Росією"

Війна в Україні почалася зі створення товариств "дружби з Росією". Ось, подивіться. Це відбувалося в Україні до початку війни. На російські гроші була створена ціла мережа організацій "дружби з росіянами". В усій Україні. В кожному місті. Включаючи (особливо) окупований зараз український Крим. Ось список організацій, створених росіянами: https://spark.adobe.com/page/oNYpFifdeG23S/

Вивіски у цих організаціях були найрізноманітніші. "Вивчення російської мови", "Вивчення російської культури", "Культурний обмін з Росією", "Дослідження байдуже чого, але російського" і т.п. Використовувалося все, що дозволяло затягнути потенційну жертву в інформаційне поле російської пропаганди.

У ті міста, в які увійшли озброєні групи російських терористів (Луганськ, Донецьк, Слов'янськ, Одеса*) - саме члени цих організацій стали так званим «ополченням».

* (В Одесі їм не вдалося, мешканці Одеси змогли відстояти своє місто від фашистів).

Саме члени цих організацій створили ілюзію підтримки терористів серед місцевого населення. Це були ті, кому роздали зброю. Автоматична зброя і пістолети були роздані їм вільно, просто під розписку. Саме члени цих організацій разом з російськими терористами захоплювали міліцейські ділянки й будівлі служби безпеки. Саме члени цих "товариств дружби з Росією" виступали перед телекамерами, створюючи ілюзію підтримки Росії місцевим населенням. Саме завдяки цьому росіяни замаскували збройне вторгнення під нібито "громадянську війну" в Україні.

Пізніше, коли члени цих організацій були вбиті (мало хто з них вижив), найманці з Росії та частини регулярної армії з Росії стали вторгатися в міста під виглядом цих ополченців.

Під приводом захисту російськомовного населення Росія почала вводити на окуповані території частини регулярної армії й важке озброєння. Вбивство пасажирів рейсу MH17 стало наслідком цієї агресії.

Росіяни прекрасно знали, що вони обстрілюють цивільний літак. Вони хотіли збити російський цивільний літак. Щоб отримати привід легалізувати приховане збройне вторгнення. Але ланцюг випадковостей привів до знищення іншого літака. https://informnapalm.org/671-kakoj-samolet-sobyralys-sbyt-terrorysty/

Пізніше з'явилися так звані "гумманітарні конвої" у вигляді білих камазов. Які постачали бойовикам зброю. І вивозили обладнання розграбованих заводів в Росію. Вивозили все, що можна порізати на метал. Вивозили в росію все, що можна було вкрасти на окупованих територіях.

Але все починалося з російської пропаганди в Україні. Все почалося зі створення великої кількості нібито "громадських організацій" "дружби з Росією". Які дуже схожі на нинішній німецький фонд "ZOiS" https://spark.adobe.com/page/3nA3oXWLEeP1O/ або "Corridors", або "DRJUG".

Такі організації були створені в кожному місті. Вони (також як і ZOiS) активно залучали молодих людей до своїх лав. Вони організовували різноманітні зустрічі та навколонаукові (псевдо-наукові) "форуми дружби". Вони оприлюднили багато пропагандистських матеріалів і брошур, агітуючи "за дружбу з Росією".

Молоді люди хотіли отримати легкі російські гроші. Вони погоджувалися брати участь в зібраннях і "наукових" конференціях. Але реальність виявилася далеко не мирною. Вони принесли в Україну горе, війну й смерть. Вони сприяли приходу в Україну "русского мира".

Саме з цього почалася війна в Україні. Війна почалася з російської пропаганди.

Війна вже забрала більше 10 000 життів. Зараз люди гинуть в Україні кожен день.

Автор @Prizrak_opery, "агент кремля".

Ця стаття англійською мовою: „Friendship with Russia“ – thats how the war against Ukraine starts, with Russian propaganda… https://swissukraine.org/2018/01/12/friendship-with-russia-thats-how-the-war-against-ukraine-starts-wiht-russian-propaganda/

Ця стаття німецькою мовою: „Freundschaft mit Russland“ – so begann der Krieg gegen die Ukraine – mit russischer Propaganda. https://swissukraine.org/2018/01/12/freundschaft-mit-russland-so-begann-der-krieg-gegen-die-ukraine-mit-russischer-propaganda/

Ця стаття російською мовою: "Дружба" с Россией https://sunrise-ukraine.livejournal.com/10838.html

Посилання по темі:

https://swissukraine.org/2017/12/22/russians-say-we-came-to-make-fiends-with-you-the-disease-spreads-slowly-but-surely/

https://spark.adobe.com/page/Jevn5jlJ4Nad5/

https://spark.adobe.com/page/IduNhhOXAAo5f/

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.