Loading

PROMOCJE sprawdź szczegóły

-------SPRAW ABY PODRÓŻOWANIE STAŁO SIĘ JESCZE PIĘKNIEJSZE! -----Sprawdź nasze promocje i programy lojalnościowe.

ZABIERZ ZE SOBĄ SWOICH ZNAJOMYCH I ODBIERAJ ZNIŻKI! Zabierz ze sobą swoich znajomych, a za każdą przyprowadzoną osobę dostaniesz 50 zł zniżki na swój wyjazd*.

RODZEŃSTWA-MASZ RODZEŃSTWO ZABIERZ JE ZE SOBĄ ! Jeśli ktoś z Twojego rodzeństwa wybierze się razem z nami otrzymasz 70 zł zniżki na swój wyjazd**.

WETERN - ZOTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ! Lubisz podróżować ? My też:) dlatego specjalnie dla Cibie przygotowaliśmy PROMOCJĘ. Za każdy kolejny wyjazd z nami dostaniesz zniżkę nawet do 30%***.

CAŁE LATO Z NAMI!- wybierz więcej niż jeden wyjazd w ciagu jednego sezonu,a za każdy kolejny zapłacisz 10% mniej****.

JEDŻ ZA DARMO!- masz grupę znajomych? Przyprowadź ich do nas a Ty pojedziesz za darmo*****.

"QUIZ ZA 100PLN" - regulamin konkursu:

*zniżka naliczana jest w momencie gdy przyprowadzona osoba skorzysta z wybranej usługi (kolonia, obóz, wczasy, wycieczka) naszego biura . Maksymalna kwota zniżki to 500zł i odliczana jest od końcowej raty lub jeśli wyjazd będzie w późniejszym terminie zostanie zwrócona w postaci bonu do wykorzystania w naszym biurze.

**oferta dotyczy tylko rodzeństw. Zniżka obowiązuje również w momencie wybrania różnych imprez turystycznych. Dotyczy tylko koloni i obozów.

*** oferta dotyczy osób, które przynajmniej drugi raz wybierają wyjazd Naszego biura(obóz, kolonia, wycieczka, wczasy. Za drugi wyjazd przysługuje zniżka w wysokości 5% za trzeci 10%, czwarty 15%, ...,siódmy 30%

****oferta dotyczy tylko kolonii i obozów.

***** jeśli przyprowadzisz grupę przynajmniej 15 osób, które wezmą udział w dowolnej imprezie pojedziesz razem z nimi za darmo.

UWAGA! promocje nie łączą się. Jeśli masz pytania - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a copyright violation, please follow the DMCA section in the Terms of Use.