İngilizce Kursu SDM DİL OKULLARI

Sdm dil okulu 25 yıldır 9 dilde eğitim vermektedir. İngilizce dünyanın her yerinde en geçerli dildir. Bütün diller bir yana ingilizce Dünyada her yerde iletişim dili olarak her zaman önemini korumuştur. Sizde ingilizceyi rahat bir şekilde bibebir eğitim ingilizce kursumuzla öğrenebilirsiniz. Avrupa Dil Portfolyosu ile okulda ve ya okul dışında dil öğrenen veya öğrenmiş kişilerin,dil öğrenme konusundaki deneyimleri ile yaşadıkları kültürel deneyimleri kayıt edip ifade edebilecekleri bir doküman sunar. Türkiye'de Sahip Olduğu Dil Okulları İle Binlerce Kişiye, İngilizce Başta Olmak Üzere, Rusça, İspanyolca, Almanca, Türkçe Gibi Dünya Dillerini Öğreten, Bu Dilleri Sevdiren ve Yurtdışında Eğitim Olanakları Sağlayan Just English Dil Okulları, Pek Çok Ödülü Başarı Hanesine Ekledi. İngilizce kursu bölümümüzde kullanılan Communicative approach modeli ile öğrencilerimiz çok kısa bir sürede akıcı ve hızlı konuşma becerileri kazanırlar.64 yılda binlerce öğrencimiz en büyük referansımızdır.

İngilizce kursu programımız Common European Framework tarafından belirlenen kriterlere uygun olarak tasarlanmıştır. Bu uygulamanın amacı kursa katılanlara uluslararası standartlarda yabancı dil öğretmektir.

İngilizce kursumuzda Avrupa dil portfolyosu standartlarına göre göre geliştirilen genel İngilizce öğretim sistemi ile edindiğimiz deneyimler kayıt edilip raporlanır.Bu bilgiler, öğretim sürecinde sizlere İngilizce’yi daha iyi öğretmek amacıyla öğretmenlerimiz tarafından detaylı olarak incelenir. Bu raporlar, kişinin dil konusundaki nitelik ve deneyimlerini Avrupa standartları çerçevesinde net bir biçimde yansıtır. Öğrencilerimize speaking ve listening ağırlıklı dersler verildiğinden dolayı kısa sürede anlaşılır ve akıcı bir İngilizceye sahip olunur.

http://www.sdm.com.tr

Arnavutköy ingilizce kursu, Avcılar ingilizce kursu, Bağcılar ingilizce kursu, Bahçelievler ingilizce kursu, Bakırköy ingilizce kursu, Başakşehir ingilizce kursu, Bayrampaşa ingilizce kursu, Beşiktaş ingilizce kursu, Beylikdüzü ingilizce kursu, Beyoğlu ingilizce kursu, Büyükçekmece ingilizce kursu, Çatalca ingilizce kursu, Esenler ingilizce kursu, Esenyurt ingilizce kursu, Eyüp ingilizce kursu, Fatih ingilizce kursu, Gaziosmanpaşa ingilizce kursu, Güngören ingilizce kursu, Kağıthane ingilizce kursu, Küçükçekmece ingilizce kursu, Sarıyer ingilizce kursu, Silivri ingilizce kursu, Sutangazi ingilizce kursu, Sultangazi ingilizce kursu, Şişli ingilizce kursu, Zeytinburnu ingilizce kursu, Avrupa yakası ingilizce kursu, Arnavutköy ingilizce kursları, Avcılar ingilizce kursları, Bağcılar ingilizce kursları, Bahçelievler ingilizce kursları, Bakırköy ingilizce kursları, Başakşehir ingilizce kursları, Bayrampaşa ingilizce kursları, Beşiktaş ingilizce kursları, Beylikdüzü ingilizce kursları, Beyoğlu ingilizce kursları, Büyükçekmece ingilizce kursları, Çatalca ingilizce kursları, Esenler ingilizce kursları, Esenyurt ingilizce kursları, Eyüp ingilizce kursları, Fatih ingilizce kursları, Gaziosmanpaşa ingilizce kursları, Güngören ingilizce kursları, Kağıthane ingilizce kursları, Küçükçekmece ingilizce kursları, Sarıyer ingilizce kursları, Silivri ingilizce kursları,Sultangazi ingilizce kursları, Şişli ingilizce kursları, Zeytinburnu ingilizce kursları

Sdm dil okullarında Genel İngilizce kursları CEA, İngilizce Dil Programı Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Genel İngilizce Kurslarımız, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (CEFR) uygun olarak A1, A2, B ve B+ seviyelerinde düzenlenir. Bu 4 seviye, pratik ve günlük ingilizce kullanım becerilerinin yanı sıra akademik ingilizce becerisini de geliştirmektedir.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.