Loading

RedBox WITOLD CHOLEWA - photography

Weselnie

Kimże byśmy byli bez osób, które chcą być przy nas przez całe życie? Jakie nasze życie było by bez miłości do drugiej osoby? Zapraszam Was do chwil, o których chcemy zawsze pamiętać!

Architektura

Wszystkie istoty tworzą środowisko wokół siebie. My, ludzie, czynimy wokół siebie świat praktycznym. Poszukaj ze mną zakątków, które są piękne i które chciałbyś odwiedzić.

Projekty

Aparat daje wręcz nieograniczone możliwości kreacji. Wszystko zależy od umiejętności i wyobraźni. Zanurz się ze mną w świat nierealistyczny, choć prawdziwy!

Portret

Kimże jestem? Ja i moja osobowość na zawsze zamknięta w ulotnej, jednej chwili. Spójrz mi w oczy i powiedz, że się znamy od zawsze...

Kącik dziecięcy

Ten wspaniały czas, który daje nam podstawy do dojrzałej osobowości. Ten czas do którego wiecznie wracamy wspomnieniami i tęsknotą za miejscami, których nie ma, za babcinym plackiem z kruszonką. Czy chciałbym wrócić w tamten czas?

Reportaż

Ciąg obrazów, który składa się na relację z wydarzenia, zawsze mnie przyciągał w swoją stronę. Jest to bowiem społeczna kapsuła czasu z miejsc, ludzi i wydarzeń.

Natura

Odwieczne marzenie człowieka: zachować, utrwalić wszystko, co zostało stworzone równolegle z nim; pokazać to wszystko co czyni ten świat zdalnym do życia i na pewno piękniejszym.

AKFA

Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej

Nie liczy się wiek, ani posiadane doświadczenie. To przystań, gdzie można odkryć nieznane ścieżki oraz pokłady własnej, głęboko ukrytej, inwencji.

ZTF

Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne

Dzielenie się chwilami z przyjaciółmi zarażonych tą samą pasją bardziej od ciebie, jest i fascynujące i niezmiernie odkrywcze!

countryside

Polska wieś. Miejsce warte odwiedzenia, gdzie można "naładować akumulatory" na całe miesiące. To miejsce ulotne i wyjątkowe.

industrialnie

Strefa produkcyjna - "tylko po przeszkoleniu BHP". Wchodzę w to!
Created By
WITOLD CHOLEWA
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a copyright violation, please follow the DMCA section in the Terms of Use.