Her Cins Satılık Köpek Satılık köpek yavru köpek ilanları fiyatları incele ister köpek ilanı ver ister yeni bir dost kazan!

En Çok Tercih Edilen Köpek Irkları

Satılık Bulldog

Satılık bulldog ırkı insanların sevgisini kazanmış ve sevecen olan bir köpek ırkıdır. Bu ırkın yaşam süresi 7 ila 13 yılları arasında değişmektedir. Boyları kısadır ve 29-42 santimetre civarındadırlar. Bu köpek ırkının özelliklerinden biri ise ne miskin ne de fazla enerjik olmalarıdır. Kararında bir enerjiye sahiptirler. Oyun oynamayı sevmektedirler ve sahibiyle vakit geçirmeyi sevmektedirler. İlgi verilmediği takdirde bazen huysuz olmaktadırlar. Diğer köpeklerle anlaşamamaktadırlar. Eğitilebilir olması sahibine bağlı ve eğitilebilirlik seviyesi ne çok az olup ne de çok fazladır. Apartman hayatına uyum sağlayabilmektedirler. Renkleri genelde kahverengi, benekli olup, tüyleri de kısa olmaktadır. İsteyenler bu sevecen köpek ırkını satılık bulldog sitelerinden satın alabilmektedir. Fiyatları ise 1200 ila 1500 Türk lirası arasında değişmektedir.

Satılık Toy Poodle

Küçük ve sevimli olan satılık toy poodle ırkı oldukça zeki, kurnaz ve sevecen bir ırktır. Boyları genelde 36 ila 46 cm arasında değişmektedir. Ortalama ömürleri 11 ila 15 yıl arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Hareket etmeyi ve gezmeyi seven bir ırktır. Sahibine bağlı olarak çok iyi eğitilebilir olmaları da bu ırkın sevilmesinin nedenlerinden bir tanesidir. Evine uyum sağlayabilen bu ırk, oyun oynamayı sever, yaşadığı yer ve insanlarla sıkı dostluklar kurabilmektedir. Bu ırk ayrıca diğer köpeklerle de iyi geçinmektedir. Tüyleri kıvırcık ve bakımı oldukça zordur. Satılık toy poodle ırkına köpek çiftliklerinde bolca rastlanmakta olup bu ırkın ücreti 800 ila 1100 Türk lirası arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Satılık Cane Corso

Satılık cane corso ırkında olan köpekler 45-50 kilogram ağırlığında olup, büyük boy bir köpek ırkı olmaktadır. Bu köpekler çok iyi koruyuculuk ve bekçilik yapabilmektedir. Büyük boylarına rağmen çocuklarla iyi anlaşabilen Cane Corso ırkı son dönemde ülkemizde yaygınlaşmış, herkes tarafından bilinmeye başlanmış köpek ırklarından biridir. Ortalama ömürleri yaklaşık 8 ila 12 yıl arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Apartman hayatına uygun bir ırk değildir. Genellikle bahçesi bulunan müstakil evlerde yaşamaya müsaittirler. Bu ırkın eğitilebilirlik seviyesi yüksek olup egzersiz ihtiyacına ve enerjiye pek gerek duymamaktadırlar. Satılık cane corso ırkı petshoplarda bulunmamakta ve genellikle ırk köpek yetiştiriciliği yapan köpek çiftliklerinde bulunmaktadır. Fiyatları 1500-2000 Türk lirası civarlarındadır.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.