Ezan okuyan cihaz - Ezanmatik Hafıza kartı sd kartlı ses yüklemeli otomatik ezan okuma sistemi cihazıdır.

Otomatik ezan okuyan cihaz; ezan okuyan ve amfiyi ezan/sala vakitlerinde kendisi açıp/kapatan cihazdır. Her gün kendisi yeni vakitleri led grafik ekranda gösterdiği gibi yeni tarihe göre güncelleme yaparak vaktinde ezan/sala okur. Gövde yapısı sağlam metal üründen üretilmiştir ve kolay deforme olmamaktadır. Kullanım alanı geniş olup elektrik, amfi ve hoparlörün olduğu her yere bu ezan sistemi cihazını kolayca kullanabilirsiniz. Yayla köy veya diğer alanlarda her yerin enlem ve boylamına göre kendi namaz vakitlerine göre okumaktadır. Dünyanın herhangi bir yerinde dijital ezan okuma sistemini kolayca kurulum yapılarak çalıştırabilirsiniz.

Diyanetin sunmuş olduğu günlük namaz vakitlerine göre ezan/sala okur. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde dilediğiniz köy/kasaba/il/ilçe ve mecralarda sıkıntısız çalışır. Amfi ye bağlanma özelliği vardır ayrıca üzerinde amfi bulunmamaktadır. Üzerinde bulunan hafıza koruma pili sayesinde elektrik kesildiği zaman kendisini korumaya alarak tekrar elektrik geldiğinde güncel vakitten devam eder; böylece tekrar ayarlama yapmanıza gerek kalmaz.

Ezan okuma cihazı SD (Hafıza kartı) kartı sayesinde dilediğiniz imam/müezzin veya kendi sesinizi kolayca yükleyip okutabiliyorsunuz. Fabrika çıkışı üzerinde 6 adet farklı imam sesi yüklü olup dilerseniz 9 farklı imama kadar ses yükleyebiliyorsunuz.

Ezan Sistemi Cihazı ezan/sala dışında bir çok özelliği vardır.

Örneğin; Ramazan ayında imsak ta ezan okuma ve imsak tan 1 saat önce sala verme gibi özellikleri yanı sıra Cuma günü sabit ezan ayarlama veya her vakit için ayrı ayrı temkin dakikası girebilme gibi istediğiniz vakti kapatıp istediğiniz vakti açarak ezan okutma özellikleri de vardır.

Mevlud, kandil, cenaze veya özel günlerde manüel yani istediğiniz zaman sala verdirme özelliği de vardır. İmsak güneş zamanını baz alarak 1-59 arasında önceden sabah ezanı ayarlayıp okutabiliyorsunuz.

Otomatik ezan cihazı : 2017 model olup yeni namaz vakitleri ile uyumludur.

Yaz/Kış saati güncellemesi hazır yapılmıştır ve vakit değişimlerinden etkilenmez!

6 Farklı İmam Sesi Yüklüdür +3 İmam Sesi Eklenebilir. Toplam 9 Farklı İmama Çıkartılabilir.

Ramazan ayı fonksiyonu ; Sala ve imsak vaktinde ezan okuma özelliği!

Kapıda teslimatta nakit ödemeli alışveriş için en uygun fiyatlar Tistok.com'da.

Otomatik Ezan Okuyan Cihaz Teknik Özellikleri

Ürün Kodu : 98237634

Seri : Dijital Serisi

Lcd Grafik Ekran : Mavi Led Aydınlatmalı Ekran.

Sd Kart Okuyucu : Var.

Hafıza Desteği : 2 GB'a kadar.

Kontroller : Efekt Kontrol

Aux Jack : Var Anfi İçin

Güç Besleme : 220V AC

Anfi Besleme : 220V AC

Garanti Süresi : 2 YIL.

Kutu içeriği : 1 adet hafıza kartlı ezanmatik cihazı, 1 adet güç kablosu, 1 adet amfi için ses aktarma kablosu ve kurulum kullanma talimatı klavuzu.+ Fatura belgesi KDV %18 dahil fiyatıdır.

Ezan okuma sistemi anfi cihazı hakkında.

- Lcd grafik ekran

- Namaz vakitlerini ekranda gösterme

- Hafıza kartı sayesinde istediğiniz Hafız'ın veya kendinizin ezan ve sala'sını kullanabilme.

- Manual sala fonksiyonu

- Cuma namazı ezan vaktini sabitleme

- Cuma namazından önce (1-59 dakika ayarlanabilir)sala okuyabilme

- Ramazanda gece salası(1-59 dk. önceye ayarlanabilir)fonksiyonu

- Namaz vakitleri için sadece konumunuzun enlem ve boylam bilgilerini girmeniz yeterli.İllere göre dk.farkları otomatik hesaplanır.

- Elektirik kesintisinde ayar gerekmez.

- Namaz vakit bilgileri Diyanet'ten alınır ve otomatik her gün güncellenir.

- Anfi'yi otomatik açıp-kapatır. Anfinin devamlı açık kalması söz konusu olmaz.

- İki yıl garantili

- Ses çıkışında parazit söz konusu olmaz.

- Namaz vakitleri lcd ekranda gözükmektedir.

- Pratik, kullanımı ve montajı son derece kolay.

- Kullanım klavuzu ile birlikte.

- Beldenizde, köyünüzde, yaylanızda İmam-Hatip yok ise tam size göre.

Örnek İmam Mehmet Emin Karataş : Sela Dinlemek İçin Tıklayınız Ezan Dinlemek İçin Tıklayınız

ÜCRETSİZ KARGO & MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

OTOMATİK EZAN OKUYAN ANFİ ÇİHAZI - HAFIZA KARTLI ( SD KART DESTEĞİ ) - 2016 MODEL YENİ VERSİYON 4 FARKLI İMAM SESİ YÜKLÜ + 5 İMAM SESİ DAHA EKLENEBİLME & HER VAKTE AYRI AYRI TEMKİN GİREBİLME RAMAZAN FONKSİYONU : İMSAK VAKTİNDE EZAN OKUMA VE İSTENİRSE ÖNCESİNDE SELA VERME! ÜCRETSİZ KARGO - MÜŞTERİ MENUNİYETİ

Otomatik ezan matik ezan okuma cihazı 2016 model yeni sd kartlı kendi sesinizi yükleyebileceğiniz 9 farklı imam sesinden ezan dinleyebileceğiniz ürün.

Otomatik ezan okuyan cihaz Ezanmatik, Kurulumu anfiye bağlanma ve çalıştırma şekilleri​

Ezanmatik menüsü, ezan vakitlerini ayarlama ve ses yükleme.

Otomatik Ezan Okuyan Cihaz - Sd Kart Destekli Ezanmatik Ezan Sistemi Cihazı

Etiketler: Ezan sistemi, Ezan sistemi cihazı, Sd kartlı ezanmatik, Hafıza kartlı ezan cihazı tam otomatik, Ezan cihazı, Sd kartlı ezan okuyan cihaz, Ezan okuma cihazı, Otomatik ezan okuyan cihaz, Dijital ezanmatik, Ezanmatik cihazı, Otomatik ezanmatik cihazı, Otomatik ezan sistemi, Otomatik ezan okuma cihazları, Otomatik ezan cihazı, İstanbul ezan okuyan cihaz, Otomatik ezan okuma, Ankara ezan okuyan cihaz, Ezan okuyan cami saati, Cami ezanmatik saat, İzmir ezan okuyan cihaz, Ezan okuyan anfi, Bursa ezan okuyan cihaz, Manisa ezan okuyan cihaz, Afyon ezan okuyan cihaz, Sdkartlı ezanmatik, Sd kartlı ezanmatik, Hafıza kartlı ezanmatik, Sd kartlı ezanmatik, Ezan okuyan anfi, Ezan okuyan anfi cihazı, Ezanı okuyan cihaz, Otomatik ezanı okuyan cihaz, Otomatik ezan okuma cihazı, Otomatik ezanı okuyan cihaz, Ezanmatik cihazı, Otomatik ezan okuma cihazı, Diyanet otomatik ezan okuma programı, Dijital ezanmatik, Dijital ezanmatik fiyatları, Dijital ezan okuyan cihaz, Ezan cihazı, 5 vakit ezan okuyan saat, 5 vakit ezan okuyan cihaz, Beş vakit ezan okuyan saat, Her vakit ezan okuyan saat, Cami malzemeleri, Ezan okuyan papağan, Otomatik ezan okuyan cihaz, Kapıda ödemeli ezan okuyan cihaz, Teslimatta ödemeli ezan okuyan cihaz, Ezan takvimi, Hafıza kartından ezan okuyan cihaz, Hafıza kartlı ezanmatik, Hafıza kartlı, Hafıza kartlı ezan okuyan cihaz, Otomatik ezan okuyan cihaz, Hafıza kartı, En ucuz ezan okuyan cihaz, Ezan+okuyan+cihaz, Ezan programı, vakitmatik, ezanmatik, ezan okuyan cihaz, ezan okuma cihazı

Ezanmatik Cihazı markalı ürünler modelleri ve çeşitleri

Ezanmatik Cihazı Tistok ile daha fazla çeşitlerini bulabilir ve en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Otomatik Ezan Okuyan Cihaz - Sd Kart Destekli Ezanmatik Ezan Sistemi Cihazı hakkında müşteri/tüketicilerin tavsiyelerini incelemesini yaparak öneri/şikayetlerine hızlı göz atın. Tistok.com sayfamız üzerinden kredi kartsız ( kredi kartı kullanmadan alışveriş ) ürün satın alın veya sipariş verin.

Bunlarada gözatın

Created By
Tistok Mağaza
Appreciate

Credits:

Ezanmatik cihazı ve sistemleri

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.