ORJİNAL SIRLI BİTKİ MACUNU ŞİFA KAYNAĞI SIRLI BİTKİLERDEN OLUŞAN MUHTEŞEM KARIŞIM

Sizlerle bu hafta cinsel performansı arttırıcı doğal macunun nasıl yapıldığını ve macunun içinde bulunan bitkilerden, köklerden ve gıdalardan söz edeceğiz.

Öncelikle macunumuzun içinde kaliteli süzme çiçek balı, öğütülmüş kişniş, toz zencefil, safran, arı poleni, öğütülmüş kırmızı ginseng, çam fıstığı, dövülmüş Antep Fıstığı, toz tarçın ve dövülmüş ceviz içi bulunmaktadır. Macunumuzun içinde bulunan bitkilerin köklerin ve gıdaların ne işe yaradığına bir bakalım;

BAL BİR BAKTERİ YOK EDİCİDİR

Çiçek Balı: Bal temelde karbonhidrat sağlayan bir besindir, bal bakteri barındırmaz, bakteriler balla temas ettiklerinde nemden yoksun kalır ve yok olurlar, bal içerisinde bakteri barındırmamakla kalmaz, aynı zamanda bir bakteri yok edici olarak kullanılır, iyi bir koruyucudur, mideye kuvvet verir, damarları açar, kabızlığa iyi gelir, yara iltihap giderir, balgam söktürür, kolestrolu düşürür ve daha birçok hastalıklara deva olmaktadır. Kısaca bal her derde deva da diyebiliriz.

SİNİRLERİ YATIŞTIRIR

Kişniş: İştah açar. Bağırsak gazlarını giderir. Sinirleri yatıştırır. Hazmı kolaylaştırır. Sinirsel baş ağrılarını keser. Karın ağrılarını giderir. Cinsel arzuyu güçlendirir. Hayz gününü düzenler, Doğumu kolaylaştırır. Sürmenajda faydalıdır. Bayat yiyeceklerin zararını azaltır. Kusmayı önler. Fazla miktarda yenirse zararı görülür.

KALP RİTMİNİN DÜZENE GİRMESİNİ SAĞLAR

Toz Zencefil: İştah açıcıdır, Antiseptik özelliği kanın temiz kalmasını sağlar, Mideyi düzenler, Mide bulantılarını giderir, Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir. Bağırsaklarda biriken ve atılamayan gazların kolaylıkla atılmasını sağlar (colic), Solunum yollarını açar, kanın yapısını daha akışkan hale getirir (ki bu kalbin daha rahat çalışması demektir.) Vücutta sıcaklık ve terleme meydana getirir. Zencefil gerçekten iyi bir anti oksidandır (oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur) Kalp ritminin düzene girmesini sağlar, özellikle romatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır. Baş ağrılarını giderici özelliği vardır, Kandaki kolesterolü diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür, zencefil cinsel arzuyu, isteği artırır, meniyi çoğaltır ve bir çok hastalığa da deva olmaktadır.

Safran: Hafızayı güçlendirir. Depresyona karşı yararlıdır. Serotonin düzeyini etkilediği düşünülmektedir. İştah açıcıdır. Kadınların adet öncesi semptomlarını hafifletebilir. Cinsel gücü artırdığı da deneyler sonucu açıklanmıştır. Fazla oranda kullanıldığında zehirlidir.

kuvvet macunu,karışık 81 macun, 81 sırlı macun, 600 yıllık macun, şifalı sırlı macun, sırlı macun, sırlar macunu, sır macunu, sırlar macunu, reklamlardaki sırlı macun, televizyondaki macun, televizyondaki kuvvet macunu, osmanlı macunu, osmanlı sırlı bitkiler macunu, mesir macunu, mesir macunundan daha etkili macun,

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.