Loading

Jaanihanso kingiraamat 2021

Jaanihanso on väike pereettevõte, kes esimesena Eestis alustas kohalikest puuviljadest ja marjadest kvaliteetse siidri ja veini väiketootmist. Me väärindame traditsioonilisi Eesti aiasaadusi samamoodi ja samade meetoditega, nagu tehakse parimat šampanjat ning veini. Meie eesmärk on läbi kompromissitu kvaliteedi pakkuda naudingut niisama palju kui inspiratsiooni ja rõõmu oma sõpradele ja külalistele ja kõigile, kes Jaanihanso tooteid proovivad.

Jaanihanso tooted on saada rohkem kui kümnes riigis Kanadast Jaapanini, Michelini tärniga restoranis Barcelonas ja väikeses baaris Tomskis. Oma kinkepakkides oleme kokku pannud erinevaid asju nii, et nendes oleks üllatusi, vahel midagi praktilist, aga peamiselt naudingut ja rõõmu.

Kingi saamine on tore. Kingi tegemine on ka tore. Aga mitte lihtne, kui kingitusel peaks juures olema elamuse hõngu ja päris hinge. Hea sisu ilusas vormis. Me Jaanihansol arvame, et meil just sellised kingipakid jälle välja kukkusid.

Teatrisõbra Kinkekarp koos Jaanihanso Jõulusiidri ja esireapiletitega etendusele “Stseenid ühest abielust” suvel 2022

Eriline kingitus teatri- ja siidrisõbrale. Kinkepakis on jõulusiider, mis sündis ideest, et ka talvel võiks juua midagi elegantselt kerget ning jätta kuum glögi õue külma peletama. Tahtmatu naeratuse toob näole Jõulusiidri aroomibukett klassikalistest talvevürtsidest, mille ise päris ehtsatest kaneelipulkadest ja kardemoniseemnetest kokku keetsime. Lisaks on karbis kaks Bergmani toolide esirea-piletit etendusele “Stseenid ühest abielust”, mis toimuvad 2022 suvel. Bergmani toolid asuvad esimeses reas mänguplatsiga samal tasandil. Lisaks annab pilet õiguse valida endale kohapeal kas klaasi kuulsat Jaanihanso jääsiidrit, mõnusa alkoholivaba joogi või hoopis kohvi-ja-koogi, mida saab nautida etenduse vaheajal.

 • Jaanihanso Jõulusiider 75cl Alc.5.5%vol
 • 2 Bergmani toolide esireapiletit etendusele “Stseenid ühest abielust”
 • Piletitega kaasneb õigus valida kas 2 pokaali Jääsiidrit, alkovaba jooki või kohvi ja kooki

Hind 112 €

Jaanihanso Siidrivabrik teeb päris Eesti pirnidest päris Eesti perryt. Jaanihanso Perry Vintage 2019 on pudelis kääritatud perry, mis on valmistatud 100% värsketest hilissuvistest Eesti pirnidest. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata või gaseerimata on see elegantne jook väärindatud parimate vanade traditsioonide järgi. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper. Parimaks nautimiskogemuseks on karbis kaasas Jaanihanso logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluv šampanjaklaas. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks perryle on suussulav Chocolala šampanjatahvel maasikatega.

 • Jaanihanso Perry Brut Nature 2019
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper
 • Spiegelau Authentis šampanjaklaas
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 45 €

Toekas sangaga tööriistakast on majapidamises asendamatu aksessuaar. Et tühja kasti ei ole viisakas kinkida, siis täida see ise Jaanihanso šampanjameetodil valmistatud aastakäiguvahuveini, siidritega või eau de vie’ga. Midagi igale maitsele ja igaks elujuhtumiks, erinevate roogade kõrvale ja erinevateks hetkedeks. Pudelite otsasaamisel kasti sobivad akudrell, mõõdulint, kruvid ja mäkaiveri teip ei kuulu komplekti. Keegi teine äkki kinkis need ja nüüd on, kuhu sisse panna

Jaanihanso tööriistakasti mahub 10 pudelit 37.5cl suuruses siidrit, vahuveini või eau de vie’d.

Hind alates 75 €

Siider on traditsiooniliselt suvejook. Aga mis juhtub, kui lisada kvaliteetsele pudelis kääritatud Eestimaisele siidrile veidi neid kõige mõnusamaid jõuluaja vürtse? Tuleb sensuaalne kerge vahuvein õrna õunakoogi-kardemonisaia aroomiga, mis paneb äratundmisel tahtmatult naeratama. Kergelt magusam kui poolkuiv, sobib Jaanihanso Jõulusiider värskendama igat talvist hetke. Samal ajal kui suve oodata, ei tohi talve nautimist ära unustada.

Hind 12 €

No:12 Brut on Jaanihanso puhaste Eesti õunavahuveinide lipulaev. Eksimatult eestimaine, karge ja jõuline, on ta suus ootamatult mahe. Loomulikult klassikalise šampanjameetodi abil aastatepikkuse pudelikäärituse abil valmistatud. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper. Parimaks nautimiskogemuseks on karbis kaasas Jaanihanso logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluvad šampanjaklaasid. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks vahuveinile on suussulava Chocolala šampanjatahvel maasikatega.

 • Jaanihanso No:12 Brut õunavahuvein
 • Spiegelau Authentis šampanjaklaasid Jaanihanso logoga
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega
 • Jaanihanso Logoga vahuveinistopper

Hind 52 €

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega. Täiuslikuks nautimiseks on kingipakis kaasas Jaanihanso logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluvad Digestive klaasid. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks Eau de Vie’le on karbis Chocolala šampanjatahvel maasikatega.

 • Jaanihanso Jääsiider
 • 2 Spiegelau Authentis Digestive klaasi
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 51 €

Jaanihanso No.12 Vintage 2015 on õunavahuvein, mis tehtud käsitööna 100% Eesti taluõuntest. Klassikalise šampanjameetodi järgi valmistatud vahuvein on pudelis enne sademe eemaldamist küpsenud pikki kuid. Kuldkollane, peene ja ühtlase mulliga jook. Kuiv, üle keskmise täidlane ja mahlaka päris Eesti õunase puuviljasusega. Elegantne ja naturaalne süsihappegaas toob esile maitse intensiivsuse.

Hind 34 €

Vali karpi ise üks klassikalise šampanjameetodi abil aastatepikkuse pudelikäärituse abil valmistatud Jaanihanso vahuvein. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper. Parimaks nautimiskogemuseks on karbis kaasas Jaanihanso logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluv šampanjaklaas. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks vahuveinile on Chocolala šampanjatahvel maasikatega.

 • Jaanihanso šampanjameetodi valmistatud vahuvein
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper
 • Jaanihanso logoga Spiegelau Authentis šampanjaklaas
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 42 €

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud aromaatne ja ülipuhas eau de vie, mis prantsuse keeles tähendab eluvett. Palun vali karpi ise üks klassikalise šampanjameetodi abil aastatepikkuse pudelikäärituse abil valmistatud Jaanihanso vahuvein. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, millel on Jaanihanso logo.

Hind 46 €

Jõulusiider sündis ideest, et kuum glögi kuulub õue ning toas võiks ka talvel juua midagi elegantselt kerget. Hooajalist emotsiooni loob Jõulusiidri aroomibukett klassikalistest talvevürtsidest. Avamise järel aitab joogil värskena püsida professionaalne stopper. Parimaks nautimiskogemuseks on karbis kaasas Jaanihanso logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluv šampanjaklaas. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks poolkuivale siidrile Chocolala šampanjatahvel maasikatega.

 • Jaanihanso Jõulusiider
 • Spiegelau Authentis šampanjaklaas Jaanihanso logoga
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 39 €

Vali kinkekotti üks klassikalise šampanjameetodi abil aastatepikkuse pudelikäärituse abil valmistatud Jaanihanso vahuvein.

Hind 14 €

Eestimaine varajane pirn on õrn ja kapriisne primadonna. Teda kasvavatakse Eesti vähe ja see vähenegi on raskesti leitav, kiiresti riknev ja keeruline väärindada. Jaanihanso Pirni Eau de Vie on esimene omataoline Eesti pirnidest valmistatud väikepartii: puhas, aromaatne ja pirniselt õrn naps. Jaanihanso Perry Vintage 2019 on pudelis kääritatud perry, mis on valmistatud 100% värsketest hilissuvistest Eesti pirnidest. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata või gaseerimata on see elegantne jook väärindatud parimate vanade traditsioonide järgi. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper

 • Jaanihanso pirni Eau de Vie
 • Jaanihanso Perry Brut Nature
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper

Hind 49 €

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud aromaatne ja ülipuhas eau de vie, mis prantsuse keeles tähendab eluvett. Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega

 • Jaanihanso Eau de Vie
 • Jaanihanso Jääsiider

Hind 45 €

Jaanihanso auhinnatud siidrist valmistatud õunanaps on puhas ja õunane sõõm sügisest Eesti aeda. Kahekordselt destilleeritud aromaatne ja ülipuhas eau de vie, mis prantsuse keeles tähendab eluvett. Ideaalseks nautimiskogemuseks on karbis kaasas Jaanihanso ajaloolise logoga kaunistatud Saksa kvaliteetpokaalide tootja Spiegelau auhinnatud Authentis kollektsiooni kuuluvad Digestive klaasid. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks Eau de Vie’le on karbis Chocolala šampanjatahvel maasikatega

 • Jaanihanso Eau de Vie
 • Spiegelau Authentis digestiiviklaasid Jaanihanso logoga
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 54 €

Hõõgvein Eesti õuntest ja valitud parimatest traditsioonilistest vürtsidest.

Hind 10 €

Jõulusiider sündis ideest, et kuum glögi kuulub õue ning toas võiks ka talvel juua midagi elegantselt kerget. Hooajalist emotsiooni loob Jõulusiidri aroomibukett klassikalistest talvevürtsidest. Avamise järel aitab joogil värskena püsida professionaalne stopper. Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega.

 • Jaanihanso Jõulusiider
 • Jaanihanso Jääsiider
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper

Hind 41 €

Jääsiider sünnib, kui värskelt pressitud maheõunamahlast eemaldatakse külmutamise teel liigne vesi ja saadud kuldsest magusast ja hapust siirupist kääritatakse vein. Pärast käärimist on Jääsiidrit terve aasta laagerdatud prantsuse tammest konjakivaatides. Puhas õun kolmekordse võimendusega. Jaanihanso HQ on pudelis kääritatud kuiv õunavahuvein, millele on lisatud Eestis kasvatatud ebaküdooniaid ning Eesti mett. Kordagi filtreerimata, pastöriseerimata ja sundkarboniseerimata on see vahuvein väärindatud vanade traditsioonide järgi. Avamise järel aitab vahuveini värskena hoida professionaalne stopper, mis sobib kõikidele õigetele vahuveinipudelitele.

 • Jaanihanso HQ Brut
 • Jaanihanso Jääsiider
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper

Hind 44 €

Kinkepakk Jaanihanso õunavahuveini ja rose siidriga. Avamise järel aitab joogil värskena püsida professionaalne stopper. Suus ideaalselt kokkusobivaks kaaslaseks poolkuivale siidrile Chocolala šampanjatahvel maasikatega

 • Jaanihanso No:12 Brut õunvahuvein
 • Jaanihanso Rose siider
 • Jaanihanso logoga vahuveinistopper
 • Chocolala šampanjatahvel maasikatega

Hind 33 €

Created By
Jaanihanso Siidrivabrik
Appreciate