Аваков очолив організовану злочинність в Україні Нелегальний бізнес в Україні працює під прикриттям поліції. Кримінальні угруповання злилися з вищим керівництвом поліції в єдине ціле.

Лещенко розповів таємну інформацію, хто такий насправді Аваков, стає страшно.

Нелегальний бізнес в Україні працює під прикриттям поліції.

Таку гучну заяву зробив нещодавно відомий народний депутат Сергій Лещенко

На його переконання, після приходу Арсена Авакова на пост міністра внутрішніх справ у правоохоронній системі змін не відбулося. Вона, як і колись, тісно пов'язана з мафіозним кланом.

— Які саме, на вашу думку, сфери тіньового бізнесу перебувають під контролем МВС?

— По-перше, це гральні автомати. Ще три роки тому міністр Арсен Аваков через соцмережі обіцяв закрити всі нелегальні гральні клуби й погрожував керівникам обласних управлінь МВС персональною відповідальністю у разі, якщо такі заклади функціонуватимуть. Але відтоді їх в Україні лише побільшало.

У нас, як у Лас-Вегасі: куди не глянеш, всюди гральні автомати. Ховаються вони під вивісками інтернет-клубів чи лотерей, але функціонують, як гральні автомати чи онлайн-казино. Варто згадати гральні заклади з назвою: “У мережі”. Є інформація про контакти посадових осіб Міністерства внутрішніх справ із людьми, які організовують цей квазілегальний бізнес.

По-друге, це нелегальний видобуток бурштину на Поліссі. Погодьтеся, якби МВС вжило належних заходів для припинення видобутку та торгівлі сонячним каменем, цього б не було. Але бізнес процвітає. Це означає, що він має “дах” МВС і, зрозуміло, на ньому там також заробляють.

Те саме можна говорити про проституцію і торгівлю наркотиками. Корупційні вертикалі мають декілька рівнів заробітку — від найнижчого до найвищого. Щоб функціонувала корупційна система, треба, щоб на всій вертикалі були бенефіціари цієї корупційної системи. Працює єдиний спрут.

До речі, Хатія Деканоїдзе, коли йшла у відставку з посади глави Нацполіції, відверто сказала: система працює з єдиною метою — для збагачення людей, які перебувають на високих посадах у міністерстві. Фактично, маємо зрощення мафіозного клану та правоохоронної системи.

— На чому ще незаконно заробляють у міністерстві, очолюваному Аваковим?

— На закупівлях для МВС. Декілька років тому в кабінеті заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря працівник правоохоронних органів поставив приховану камеру. І ця камера зафіксувала, як син Арсена Авакова Олександр Аваков домовлявся з Чеботарем про постачання рюкзаків для правоохоронців. Домовленість була в тому, що МВС зможе придбати рюкзаки в такій кількості та за такою ціною, щоб постачальник собі ще й заробив до кишені.

Це відео бачила вся країна. Але ніхто ніяких заходів не вжив. Ніхто не подав у відставку, нікого не притягнули до відповідальності.

Усе працює, як і працювало, – починаючи від видобутку бурштину на Поліссі і закінчуючи гральними автоматами у країні.

До речі, був у нас уже один міністр внутрішніх справ, який працював у мафіозному клані та виконував усі доручення, які йому давали. Він застрелився. Хотілося б, щоб наші міністри не вдавались до самогубства, а відповідали за вчинки, які скоюють, перебуваючи на посаді й позбавляючи майбутнього мільйонів громадян.

Посилання на оригінал публікації - korupciya.com

Влада в Україні узурпована кримінальним угрупованням. Державними "діячами" без моралі і совісті. З болючою жагою наживи. Які не зупиниться ні перед чим, щоб утримати владу.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.