2. El Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? telcii.com - hizmete başladı !

2. El Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Herkese merhabalar,

Bugün 2. El Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? ile ilgili konuyla karşınızdayız. Bilindiği üzere cep telefonların fiyatı 2016 ortaları ve 2017 yılı başı itibariyle oldukça artış gösterdi. Sebebi de basit Kur ve Vergiler bu artışları destekleyen unsurlar oldu.

Tüketiciler daha uygun fiyatlara bulabilecekleri ikinci el pazarına rağbet göstermeye başladılar. Özellikle piyasanın nabzını gösteren başta İstanbul, Ankara,İzmir, Bursa, Kocaeli, Sakarya gibi şehirlerde ikinci el telefon piyasaları oldukça epeyce yaygın olduğunu gözlemledik.

Telcii.com ekibi olarak sizlere telefon alırken nelere dikkat edilmeli ? Bir Android telefondaki hatalar nelerdir ? *#06# yaptığınızda neler oluyor ? *#0# koduyla ne gibi özellikleri görebiliyoruz. ? iPhone telefonların bilinmeyen bir başka özelliği iphone’mu bul özelliğinin açık olmasında sizler ne gibi zorluklar bekliyor. Buna bir çok soru ve düşüncelerinizi cevabını aşağıdaki videodan bulabilirsiniz.

Credits:

2. El Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.