Demirdöküm Aden 60 Ledi Yanıyor 353 99 99 ADEN KOMBİDE 60 LEDİ YANIYOR

Demirdöküm Aden kombi kullanıcılarına özel hazırladığımız bu blog sayfamızda siz değerli tüketicilerimize karşınıza çıkan bir arıza durumunu anlatacağız. Bu arıza durumunda yapmanız gerekenler neler olabilir? Arıza durumunun sebepleri neler olabilir? Sizlere açıklamalı olarak tüm bilgileri sunacağız. Bilgileri inceleyerek ya da okuyarak sizler de cihazınıza müdahale edebilir ve bir sorunu çözümleyebilirsiniz. Aden 60 Ledi Yanıyor ise bu durumda neler yapılması gerekir? İşte detaylı açıklaması…

Aden 60 Ledi Yanıyor ise Sebebi Nedir?

Tesisat bu basıncının düşük olduğunu belirtir.
aDEN KOMBİDE 60 LEDİ YANIYOR

Aden 60 Ledi Yanıyor ise Kullanıcı Ne Yapabilir?

Bu arıza durumunda Aden kombi kullanıcısı cihazına su basmalıdır. Su basma işlemi ile sorun çözümlenecektir. Yalnız önemli olan su basma işlemini doğru ve başarılı bir şekilde yapabilmektir. Bu yüzden de makalemizde sizlere işlemin nasıl yapılması gerektiğini anlatacağız.

Aden Kombiye Su Basmak

Aden kombinizde 60 ledi yanıp söndüğünde düşük su basınç sorunu olduğunu anlayarak cihazınıza su basmanız gerekmektedir. Sağ köşede yer alan basınç göstergesine bakacak olursanız eğer 1 in altına düşüp sıfır değerine yakın olduğunu göreceksiniz. Aden kombinizin altına doğru eğilin. Sol alt kısımda siyah plastik uçlu bir parça göreceksiniz. Bu parça doldurma musluğudur. Sol tarafa doğru açılır. Sola çevirdiğinizde su sesi gelirse eğer su basma işlemi de başlar. Bar göstergesini takip edin ve değer 1,5 e gelene kadar su basmaya devam edin. Bu değere geldiğinde ise işlemi sonlandırın ve doldurma musluğunu sağa çevirerek kapatın. Sorun çözümlenecektir.
Demirdöküm Aden Kombide 60 Ledi Yanıp Sönüyor

İşlemi yapmak ve Aden kombide 60 ledi yanıyor sorununu çözümlemek bu kadar basittir. Fakat işlemin yapılması adına doldurma musluğunun çalışır durumda olması gerekir. Çalışmazsa eğer çevirdiğinizde su sesi gelmez, su dolumu olmaz ve işlemi yapamazsınız. İşlemi yapamadığınız her durumda ise mutlaka uzman yardımı almalısınız.

Doldurma musluğu kırıldığında, boşa döndüğünde, işlemi yapmanıza rağmen sorun düzelmeyip devam ettiğinde mutlaka Demirdöküm Servisi’ni arayın. Bu durumlar uzman yardımı almanız gereken durumlardır. Bu yüzdendir ki cihaza daha fazla müdahale etmeyin önerisinde bulunmaktayız. Bizleri bu gibi durumlarda her daim arayabilir yardımları uzman olan ekibimizden gün boyu alabilirsiniz.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.