Loading

"Motoclassic Day" Rafin Developer

W ten weekend, a dokładnie w niedzielę, odbyły się wyścigi konne pod patronatem Motoclassic Day! Wszyscy obecni mieli okazję zobaczyć zabytkowe samochody, których roczniki sięgały od 1886 do 1990 roku.

Atrakcji było jeszcze więcej ! Nie tylko piękne samochody, wyścigi konne, ale również...

Konkurs dla najmłodszych !

Rafin Developer miał okazję sponsorować Motoclassic Day. W związku z tym firma postanowiła zorganizować coś dla najmłodszych obserwatorów! A dokładnie konkurs w układaniu puzzli, gdzie do wygrania były różne nagrody! Przedział wiekowy naszych uczestników mieścił się pomiędzy 3-12 lat. Najmłodsza uczestniczka miała 3 latka, ale w tym konkursie wiek nie miał znaczenia. Wszyscy poradzili sobie śpiewająco!

Najmilsze były uśmiechy dzieci w trakcie zabawy. Warto podkreślić, że każdy uczestnik konkursu wygrywał, a pośród nagród znalazły się: piłki dmuchane, kubki termiczne i plecaki z logo Rafin.

Do wszystkich nagród dołączony był oczywiście folder z nową inwestycją - Partynice House II.

Rodzice pomagali najmłodszym, a czasami była widoczna prawdziwa współpraca pomiędzy rodzeństwem, które w szybkim tempie składało obrazek. Prócz wsparcia i pomocy można było zauważyć prawdziwą rywalizacje. Jednak nawet presja czasu i konkurencja nie sprawdziły kłopotu maluchom!

Prócz konkursu firma Rafin Deweloper zorganizowała cieszącą się zainteresowaniem strefę Chillout'u, gdzie wszyscy mogli się zrelaksować i pooglądać wyścigi konne.

Strefa chillout !

Nie brakowało emocji! Nie tylko związanych z wyścigami konnymi, które były ekscytujące jak zawsze, ale także z radością naszych małych uczestników, którzy szybko układali puzzle i losowali nagrody!

Gratulacje dla najmłodszej uczestniczki!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawkę i uczestnictwo w konkursie! Cieszymy się, że było Was tak wiele :)

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a copyright violation, please follow the DMCA section in the Terms of Use.