Otobüs bileti Tüm otobüs bileti satan firmaları 1 ekrandan görün fiyatlarını karşılaştırın, hemen alın!

Ayaklarınız Yorulmasın Artık

Bilet çilesi en çok ayaklara vuruyordu. Özellikle gişe gişe gezip, bilet kesme telaşesine düşmek, ayaklara karasuların inmesine neden oluyordu. Bir gün boyunca dinlensek bile, o yorgunluğu atamıyorduk. Ancak, insana verilen aklın ürünü olan internet ile, online bilet hizmeti, aradığınız rahatlığı ve huzuru sağladı. Site, profesyonel olacak şekilde hazırlanmış, garantili güvenlik sistemli, arama işlemleri için kullanışlı tema tasarımlı, göze hitap eden ve oldukça şık olan tasarımı ile, online bilet kesme işleminde aradığınız bütün özellikler sahip. Aradığınız kategorileri, arama motoruna yazmanız yeterli.

Bir enter tuşuyla, karşınıza bütün seferler dökülüyor. Gişelerde saatlerce gezmeden, anında online bilet alarak, biletim.com.tr adresinden rahatlıkla bilet temin edebilirsiniz. Ayrıca indirimli ve ucuz bilet kampanyalarını tespit etmek için, biletim.com.tr adresinden ucuz otobüs bileti al butonuna dokunmak yeter. Tabi, öncelikle bilgileri girmelisiniz. Hangi şirket, nereden nereye ve saat gibi kısımları doldurmalısınız. Anında karşınızda. Üstelik mobil uyumlu tasarlanan site, internet kafe veya masaüstü bilgisayardan arama zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Kolaylıkla, istediğiniz özellikteki indirimli veya ucuz otobüs bileti seçeneklerini, kolaylıkla temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kesiyorum ama bu site güvenli mi? gibi bir soru sorabilirsiniz. SSL güvenliği % 100 güvenli bir sertifikadır. SSL güvenliğini çözmek için uzmanlar 100 yıl gibi bir süre gerekir. Bu nedenle biletim.com.tr adresine gönül rahatlığı ile girebilirsiniz ve istediğiniz tarifeden otobüs biletini, online olarak kestirebilirsiniz.

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst ksımında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Metro Turizm, Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan firmalarından birisi olmanın yanı sıra en çok rotası olan ve en çok sefer düzenleyen şirkettir. Esenler, Silivri, Taksim, Karşıyaka, Dudullu, Gaziemir, İstinye, Sultanbeyli, Mecidiyeköy, Samandıra, Bergama, Güneşli, Maltepe, Sefaköy, Kaynarca, Harem, Yenibosna, Kadıköy, Kartal, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Sancaktepe, Bodrum, Manavgat, Ümraniye, 4.Levent, Bayrampaşa, Pendik, Esenyurt, Alibeyköy, Fethiye, Alanya, Bafra, Üçkuyular, Safranbolu ve Merzifon başta olmak üzere binlerce ilçede bilet satış şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler aracılığıyla bilet alma imkanınız da bulunuyor ancak www.biletim.com.tr bilet sorgulama sistemimiz ile şube veya otogara uğramadan en ucuz biletleri ve seferleri listeleyebilir, istediğiniz güzergaha hızlı bir şekilde online olarak kampanyalı Metro Turizm otobüs bileti al.

Ankara Otobüs Bileti Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmaları, Ankara otobüs bilet fiyatları, Ankara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Ankara, Türkiye´nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.