TALLINK EESTI MEEDIA

Tallinki sihtkohtade JA tegevuste aastaringne promo

Väga lihtsad ja lakoonilised sõnumid kõikides kanalites, mida vastavalt kellaaegadele ja hooajale kasutada erinevate Tallinki jaoks oluliste sündmuste promoks. Eesmärk tekitada huvi ja hoida pildil võimalusi, mida Tallink pakub.

Sõnumite näited

 • Romantika väljus Tallinnast Stockholmi kell 18:30. Vaata Tallink.ee.
 • Tallinki laevadel on hetkel 8342 inimest. Vaata Tallink.ee
 • Tallinki laevade restoranid on hetkel avatud. Vaata Tallink.ee
 • Victoria diskoteek avati kell 23. Vaata Tallink.ee
 • Tallink Shuttle’ tax-free kauplused avatakse kell 19:00. Vaata Tallink.ee
 • 6. detsembril: Palju õnne sünnipäevaks, Soome Vabariik. Vaata Tallink.ee
 • Linnanmäki lõbustuspark avati kell 10. Osta pilet Tallink.ee
 • Are suusanõlvad avati kell 7:30. Osta pilet Tallink.ee
 • Jyvaskülas on nädalavahetusel rally. Osta pilet Tallink.ee
 • Jõuluvana kontor Lapimaal on avatud kella 10st. Osta pilet Tallink.ee
 • Kytaja golfirada on avatud kella 6:30st. Osta pilet Tallink.ee
 • IKEAs algavad järgmisel nädalal allahindlused. Osta pilet Tallink.ee
 • Karujärvil võib teisipäevast alates võrku panna. Osta pilet Tallink.ee
 • Stockholmis on täna 20 kraadi sooja ja avatud hulgaliselt välikohvikuid. Osta pilet Tallink.ee
 • Lähim michelini restoran asub Helsingis. Osta pilet Tallink.ee

Kanalites väljundid

 • Postimees eestikeelsete online portaalide peale kuvatav teavitus (desktop, tahvel, mobiil)
 • Postimees venekeelsete online portaalide peale kuvatav teavitus (desktop, tahvel, mobiil)
 • Postimees print esilehel üleval nurgas
 • MyHits Raadio 5" klipp
 • Kanal2 ja MyHits TV promobug

INTERAKTIIVSED MÄNGUD MOBIILIS

Postimees.ee avalehel ja rus.postimees.ee avalehel mobiilsetes seadmetes reklaami teisel positsioonil kuvatakse kasutajale täisekraani suuruselt interaktiivsed Tallinki kampaaniamängud.

Mängude ideed:

 • Õnnepäevade kogumine - kasutaja saab Tallinki laev sõites koguda õnnepäevi. Mida suurema koguse kasutaja suudab koguda, seda parema sooduskoodi Tallink kasutajale annab.
 • Sale kampaania - kasutaja saab Tallinki laevaga sõites koguda sooduspakkumisi. Mida suurema koguse kasutaja suudab koguda, seda parema sooduskoodi Tallink Sale kampaaniale minekuks kasutaja saab.
 • Milline Soome on minule? - quiz-mäng millega kasutaja saab lihtsatle küsimutele vastates teada mida Soomes külastada.

Mängu kuvamise prototüüp https://marvelapp.com/9de52ag

SISUTURUNDUS

SISUTURUNDUS LAHENDUSED

SOOME 100

Postimes Grupp on "Soome 100" ametlik meediapartner Eestis. Tallink saab "Soome 100" erilehel eksklusiivse sitehat brändingu.

Tallink sisuturundus projekti raames avaldame igal kuul ühe suure Soomet kui sihtkohta tutvustava superartikli, mis on kujundatud canvas formaadis nagu antud esitlus. Superartiklid on native lahendusena esitletud Postimees.ee, reis.postimees.ee ja soome100.postimees.ee erilehel uudisvoo sees.

Püsilahendusena on Tallink sisuturundus lood väljatoodud reis.postimees.ee ja soome100.postimees.ee avalehtedel nelja loolises eriplokis.

Soome100.postimees.ee avalehel on alati esimesel positsioonil lugejale suunatud HTML5 ja quiz-mäng. Mängude on mobiilsete mängude desktop versioonid. Katvuse suurendamiseks kuvatakse kampaaniate korras mängud läbivalt Postimees.ee portaalides.

TALLINK.POSTIMEES.EE

Postimees.ee keskkonnas loome eraldi tallink.postimees.ee portaali millel on oma esileht ja Tallinki Grupile vajalikud rubriigid.

Kõik tallink.postimees.ee lood tuuakse native lahenduena uudisvoos välja Postimees portaalides sihituna loo sihtrühmale. Näiteks avades Elu24.postimees.ee esilehel uudisvoost loo Let's Party kruiiside kohta, siis kasutaja suunatakse sisu tarbima tallink.postimees.ee keskkonda.

Tallink Grupi sisuturundus lugude vormid võivad olla vastavalt teema olulisusele erinevad (video, artikkel, superartikkel, lugejamäng, gallup jms)

Oluline selle projekti juures on stabiilsus, olles pildil iga nädal ühe teemaga kõnetame kõiki erinevaid põhjuseid, miks Soome või Rootsi võiks sõita. Samuti millised Tallink Grupi teenuseid Eestis kasutada.

Artiklite teemad ei tohiks olla ainult Soome või Rootsi minekuga seotud. Näiteks, kui me räägime kalastamiskultuurist, siis ei pea seal otseselt mainima, et Soome on parim koht. Oluline on kalastamishuvilised ära kaardistada ja siis neid õige sõnumiga edasi kõnetada.

Sisuturundus lugude eesmärk on lugejaid kaardistada luues kogutud andmete pealt sihtrühmad ning neid siis õige sõnumiga kõnetada. Teine eesmärk on luua inimese peas kuvand Tallinkist, kui inimesele kasuliku ja omakasupüüdmatu info jagajast. Kolmas eemärk on viia läbi Eesti kõige suurema valimiga (500 000) uuring, kus me lugejate arvu järgi näeme, milline teema, kui oluline ja kui laia kandepinnaga on. See annab Tallinkile edasisteks tegevusteks väärtusliku sisendi.

TV KAMPAANIATE LAIENDUSED

Telekampaaniate laiendused online

MOBIIL VIDEO

Erilahendusena on mobiilstes kanalites võimalik kasutada reklaamidel videot, mis eirab iOS ja Android platvormide vaikimisi auto-play funktsiooni keelustamist. Videot on võimalik kasutada nii tava, täisekraan kui page break pindadel.

DESKTOP VIDEO

Telekampaaniate laiendamiseks pakub Postimees Grupp võimalust laiendada sama video põhised kampaaniad online platvormidele nii tava reklaampindadel kui suurtel pindadel.

DMP STATISTIKA ÜLEVAADE

Lotame DMP raportid kampaaniatele

Kõik sisuturunduse väljundid ja kampaanialahendused on kaetud Lotame DMP platvormiga. Tulemuseks saame anda kõikide kampaaniate kohta täpse raporti koos demograafia informatsiooniga, mis on täiendatud Eesti Meedia DMP andmestikuga. Tagamaks agentuurile täpse ülevaate Tallink Grupi sisu tarbijate profiilist.

TELE/RAADIO/ONLINE ERILAHENDUS

Tants käib Tallinki pilli järgi

MyHits tele- ja raadiojaamas on bränditud MyFriday saated. Teles terve päev kuni 21.00 ja raadios 20.00 - 21.00. Brändinguna kasutame eetrigraafikat koos promobugidega ja vahekõllid raadios. Ehk piltlikult käib tants Tallinki pilli järgi.

Kõik MyFriday by Tallink saated on järelkuulatavad elu24.postimees.ee keskkonnas spetsiaalse Bränditud peleri vahendusel.

PRINT ERILAHENDUS

 • 1/1 lk. Ristsõna on märgistatud Tallinki logo ja sõnumiga. Ristsõna vastus on seotud Tallinkiga. Vastajad saavad auhinnatud Tallinki poolt ja tekib vastajate andmebaas.
 • Horoskoopides peidetud viited Tallinkiga reisimiseks.
 • Horoskoopi viited ilmuvad ka Postimees online horoskoobis ja tähemärki info lugejad saavad Postimees Grupp võrgustikus re-targeting reklaami.

TALLINK 2017 ERILAHENDUSTE EELARVE

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.