Megamax, Megamax Kilo Aldırıcı Besin Desteği Resmi Satış Sitesi Megamax, Megamax Kilo Aldırıcı Besin Desteği Resmi Satış Sitesi

Alman sağlık bakanlığı tarafından yapılan laboratuar ve klinik araştırmalar sonucunda test edilen Megamax, helal sertifikası ve ISO sertifikalarına sahiptir. Tamamen doğal bitki ve meyvelerden elde edilen Megamax, toz halinde bir üründür. Megamax kilo aldırıcı ürün, tamamen bitkisel karışımdan elde edilmiş olup tamamen doğaldır.

Birçok meyve ve sebzenin bir araya gelmesi ile meydana gelen Megamax kilo aldırıcı, besin takviyesi görevi yapmaktadır. Bir ayda yaklaşık olarak ortalama 4-8 kilo artışı sağlayan Megamax, pek çok faydalı bitkilerden oluşmuştur. 1 paket Megamax 240 gram toz halinde olup günde 10 gram tüketmek üzere yaklaşık 24 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Toz halinde olan Magamax kilo aldırıcı, aromalı tadı ve doğal olmasından dolayı süt ya da doğal meyve suları ile karıştırılarak tüketilebilmektedir.

Megama Kilo Aldırıcı İçeriği: Belirli meyve, sebze, doğal besinler ve bitkilerin karışımından oluşan Megamax içerisinde, kakao, kudret narı meyvesi, keçi boynuzu tozu, meyve ve sebze ekstratı, polen, propolis, Hindistan cevizi tozu, pudra şekeri, kına, süt tozu ve muz ekstratı gibi doğal karışımlar ile bir araya getirilmiştir.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.