CANON ile zoom`la yakala

Yardımına ihtiyacımız var. Resimde gördüğün kız Ceren. Ceren bugün arkadaşları ile buluşmak için evden çıktı ve o zamandan beri ondan haber alınamıyor. Aşağıdaki fotoğrafa zoom yaparak onu bulmamıza yardım edebilirsin. Ceren`in yerini doğru bulan ilk 5 kişinin çektikleri fotoğrafları ve hikayeleri, Canon Türkiye`nin web sitesinde yayınlanacak. Onu bulmana yardımcı olacak polis raporu aşağıda.
Ceren saat 17:00 sıralarında evden çıkarken arkadaşları ile Meraklı Sokak`ın köşesinde buluşacağını söylemiş. Ceren`in erkek arkadaşı ve en yakın arkadaşı, onu hiç görmediklerini, Ceren`in buluşmaya hiç gelmediğini söylediler. Oysa buluşma yerinde yapılan incelemelerde, Ceren´e ait olduğu anlaşılan bir anahtarlık bulundu.
Polisin arama alanını genişletmesi üzerine, Çılgın Otopark`ta, o sırada orada, Uluslararası Timsah Yürüyüşü müsabakası için antrenman yapan ünlü sumo güreşçisi ve antrenörü, Ceren´e çok benzer bir şahsın ağlayarak, Timsah Çıkmaz`ı yönünde koştuğunu gördüklerini bildirdi.

Ceren´in gözyaşları içindeki annesi kızının, roof climbing dışındaki en büyük tutkusunun, o gün buluşacağı erkek arkadaşı Kağan olduğunu söyledi. İkilinin sık sık gizlice şehirdeki yüksek binaların çatılarına tırmandıklarını anlatan anne, Kağan`ìn kızının nerede olduğunu bilmemesinin imkansız olduğunu dile getirdi.

Kağan`ı sorguya almak için Meraklı Sokak`ın köşesindeki evinin önüne gelen polisler, Kağan`ı evinin önünde Ceren´in en yakın arkadaşı ile sarmaş dolaş bir halde buldu. Daha derinlemesine yapılan sorguda, Kağan, Ceren`i buluşmaya çağırmasının sebebinin Merve ile beraber Ceren`e ondan ayrılmak istediğini söylemek olduğunu, bu sebeple onu beraber beklediklerini; fakat Ceren`i hiç görmediklerini anlatır.
Even şimdi sıra sende! Mahallenin istediğin noktalarına zoomla, Ceren`i bul.

Credits:

Created with images by lipton ice tea - "Canon"

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.