Özel Altın Eğitim Okulları kasım 2015 bülteni

Eğitim Mutlu Çocuklarla Başlar

2016'ya çok yakında merhaba diyeceğiz. Yeni bir yıla yeni umutlar, yeni heyecanlarla gireceğiz. 2016'da okulumuzun 19. yaşını sizlerle birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşayacağız.

Merhaba sevgili velilerimiz, yoğun geçen bir ayı daha geride bıraktık. Her Kasım'da olduğu gibi ilk durağımız Anıtkabir'di. Tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte Ata'mızı ziyaret ettik ve şükranlarımızı sunduk. 10 Kasım Atatürk'ü Anma programı çerçevesinde öğrencilerimiz "Sarı Zeybek" belgeselini seyrederken duygulu anlar yaşadılar.

Çocuklarımız sergileri ilgi ve merakla gezdiler.

Ortaokul öğrencilerimiz ay başında Kostüm Partisi düzenlediler. Yabancı dilde oyunlar ve etkinliklerle eğlenceli zaman geçiren öğrencilerimizin kıyafetleri görmeye değerdi.

Happy Fall Costume Party
sınavlara hazırlık - teog
Bedensel ve zihinsel dinginlik çalışmaları.

25-26 Kasım tarihlerinde TEOG sınavlarına giren 8. sınıf öğrencilerimiz, akademik çalışmalarının yanında bedensel ve zihinsel olarak ta sınava hazırlandılar.

Tatlı yiyelim, tatlı sınav olalım.

Öğrencilerimizi sınavlarında gösterdikleri başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Veli toplantıları

Okul-aile işbirliğini en üst seviyede tutabilmek için ay boyunca bireysel ve toplu veli görüşmelerimiz oldu.

Değerlendirme görüşmeleri.

Öğrencilerimiz dönem içi sınavlarını olurken, velilerimiz ile izleme ve değerlendirme toplantıları düzenledik. 8 ve 28 Kasım tarihlerinde yaptığımız toplantılarımıza ilgi ve katılım yoğundu.

Öğrencilerimizin gelişim süreçleri detaylı bir incelenir.

Görüşmelerimize katılan tüm velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Sizlerin görüş ve önerilerini çok önemsiyor ve dikkate alıyoruz.

14-15 Kasım tarihlerinde 10. sınıf öğrencilerimiz İstanbul'un tarihi ve doğal dokusunu, keyifli bir hafta sonunda gezerek yaşadılar. Adalardan başlayıp Topkapı'ya uzanan gezilerinde öğrencilerimiz tarih ve coğrafya konularını yerinde görerek öğrendiler.

İstanbul Hatırası
Öğretmenler Günümüz kutlu olsun
Kurucumuz Sayın Şebnur Altın ile birlikte Altın Eğitim'li öğretmenler 18. kez Öğretmenler Günü'nü kutladılar.

Herkese sağlık, huzur, mutluluk dolu bir Aralık ayı diliyorum.

Created By
Tolga OZDEMIR
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.