Звернення Народу України до керівництва інституцій ЄС українська & english

ШАНОВНА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДО!

Якщо кожен з Нас надішле текст Звернення до керівництва чи представництва ЄС та керівництва урядів Заходу чи їхніх представництв в Україні, та зможе сприяти тому, що це саме зроблять ще четверо - п'ятеро знайомих, колег чи друзів, то це Звернення дійсно буде Зверненням Народу України, що не можна буде просто проігнорувати ані чиновникам, ані урядам.

* * *

Прохання скопіювати наведений нижче текст, вставити у Ваш електронний лист із темою “Ukraine” та відправити на наступні адреси:

delegation-ukraine@eeas.europa.eu (Представництво Європейського Союзу в Україні);

president.juncker@ec.europa.eu (Жан-Клод Юнкер, Президент Європейської комісії);

cites@europarl.europa.eu (Мартін Шульц, Голова Європейського парламенту).

Текст звернення Народу України для копіювання, українською та англійською мовами:

Вельмишановний пане Jean-Claude Juncker!

Вельмишановний пане Donald Tusk!

Вельмишановний пане Martin Schulz!

Засвідчуючи щиру повагу за Вашу позицію щодо України та підтримку Народу України у його прагненні здобути всеосяжний та безумовний суверенітет, маємо висловити глибоке занепокоєння однією з Ваших, як керівництва інституцій ЄС, останніх спільних заяв, а саме заяви про те, що ЄС готовий виділити уряду України черговий транш фінансування у розмірі 600 мільйонів ЄВРО лише в обмін на скасування Україною заборони експорту з її території необробленого лісу, тобто сировини.

Принаймні так подають інформацію про вимоги органів ЄС в Україні ті офіційні особи, які зараз представляють Україну на міжнародній арені, в чергове використовуючи Захід у якості алібі, тиск з боку якого нібито має виправдати порушення керівництвом України не лише Конституції та національних законів, а й норм та принципів міжнародного права!

Ми виходимо з того, що офіційні особи України вкотре повідомили нам недостовірну інформацію про вимоги, які висуває ЄС до нашої держави, а вітчизняні засоби масової інформації були примушені до розповсюдження такого відвертого наклепу.

Знаючи Вас, як людей, які в своїй діяльності втілюють справжні європейські цінності, - ми переконані, що вимогами керівництва ЄС, як і уряду будь-якої національної держави світу, що надає фінансову допомогу урядові України, може бути лише:

1. Безумовна ратифікація Україною Римського статуту Міжнародного Кримінального Суду.

2. Формування спеціального уповноваженого органу – Міжнародного трибуналу, з правовим статусом органу прокуратури з розслідування фактів незаконного збагачення членів уряду та чиновників України шляхом корупції, вчинення злочинів, зокрема вчинених з використанням (зловживанням) владних повноважень та шляхом ухиляння від сплати податків тощо.

З метою забезпечення довіри та неупередженого ставлення до такого Міжнародного трибуналу та результатів розслідувань, до його складу мають увійти уповноважені представники (слідчі, судді та прокурори від 28 країн членів ЄС, США, Австралії, Канади, Японії та Китаю). Це зробить роботу трибуналу не тільки успішною, а й забезпечить реальну співпрацю з органами юстиції тих держав, у яких розташовані банки та компанії до яких протягом останніх 25 років було виведено можновладцями та бізнесменами України кошти, отримані ними у незаконний спосіб (зокрема, з використанням (зловживанням) владних повноважень та ухиляння від сплати податків, торгівлі зброєю, енергетичними ресурсами, наркотичними речовинами, та не виключено, що і людьми).

Створення такого міжнародного трибуналу - це єдине, що в перспективі дасть можливість повернути кошти, отримані політиками, чиновниками та бізнесменами у незаконний спосіб, - насамперед у бюджети міжнародних фінансових інституцій, зокрема МВФ та тих національних держав, що мали необережність надати або гарантії під такі кредити, або безпосередньо кредити у грошовій формі урядові України.

3. Вимагати від українських можновладців на власному прикладі показати, що вони довіряють тим “реформам” які самі ж й здійснюють. Для цього достатньо урядові України емітувати облігації внутрішньої державної позики, які члени уряду та парламенту України мають викупити за рахунок тих коштів, що ними задекларовані у якості зароблених (на державній службі).

Ви не можете не знати, що українські політики та чиновники задекларували наявність у себе більше одного мільярда ЄВРО лише готівкою. Все задеклароване ними майно (та ще не задеклароване з різних причин, зокрема з причини, що такі особи, як пан Яценюк та міністри уряду Януковича, Азарова та Тимошенко, включаючи них самих, вже не в уряді) з лихвою покриє усі фінансові потреби та борги України не тільки перед МВФ, а й перед країнами ЄС, США, Японією, Китаєм тощо.

Процедура випуску облігації внутрішньої державної позики забезпечить необхідний для України кредит у 600 мільйонів ЄВРО, і навіть значно більше, без того, що бюджети 28 країн ЄС будуть змушені шукати кошти у своїх і без того складних бюджетах.

На наше переконання Ви маєте або спростувати існування вимоги Комісії ЄС (чи кого б то не було, хто діяв в імені ЄС) щодо скасування ембарго на експорт необробленої деревини у обмін на кредит уряду України в розмірі 600 мільйонів ЄВРО, або змінити її на одну з трьох вимог, або на всі три, що перераховані вище.

Такі дії підтвердять Ваше справжнє щире прагнення, як відповідальних людей та політиків, та усієї Європи, допомогти Українцям відновити свій суверенітет, побороти корупцію та почати наш довгий та нелегкий шлях впровадження в Україні демократичних цінностей.

Інакше, вибачте за прямоту, Ви долучитесь до тих, хто сьогодні не лише обкрадають Україну у буквальному (бо вивозять ліс, нафту, газ, зброю та використовують владні повноваження виключно для власного збагачення) та переносному сенсі (бо теперішнє покоління Українців не обирало нинішній уряд, та не здійснює демократичний контроль за його діяльністю, адже влада в Україні була і є узурпована президентом України), забезпечуючи їм буквально безкарність, приймаючи цих осіб на найвищому рівні, що створює у них ілюзію наявності Вашої та усього вільного світу підтримки.

Просимо Вас оприлюднити дійсну позицію ЄС, що базується на відсутності навіть мінімальної толерантності до тих, хто узурпує владу, хто використовує владні повноваження для власного незаконного збагачення!

Закликаємо Вас, зробити крок на зустріч Україні та її Народу, який неодноразово довів своє прагнення збудувати Україну, як суверенну демократичну правову соціальну державу.

Ми у свою чергу гарантуємо Вам, що готові не тільки вчитися засад демократії, принциповості та послідовності, а й зачекати із запровадженням для нас безвізового режиму.

Наразі правом безвізових поїздок до Європи можуть користуватися лише ті власники паспортів України, які, дякуючи безкарності (через наявність у них владних повноважень), задекларували у себе мільярдні статки. Значній більшості Українців бракує грошей на найнеобхідніше, попри те, що більшість із нас має декілька вищих освіт та високу професійну кваліфікацію. Однією із причин цієї несправедливості є насамперед непрофесійність та нікчемність нинішнього уряду України, необмежена корупція та кумівство, що забезпечують та організовують президент, члени уряду та парламенту України.

Надавати кредити нинішньому урядові України, члени якого мають лише під матрацами своїх ліжок мільярди ЄВРО, це більше ніж злочинна халатність! Це гроші ваших платників податків, які Ви даєте у руки тих, хто не просто їх привласнить! Вони ще й зроблять усе можливе й неможливе для того, щоб з цих, привласнених ними грошей, фінансувався міжнародний тероризм, підтримувалися популістські політичні сили, що піднімають голову в усьому світі та щоб ті, хто справно сплачують податки у країнах ЄС, США, Канаді, Японії, Австралії та Китаї в результаті нечесної конкуренції з боку українських та російських олігархів (а саме до них ці кредити перетечуть, зокрема через рефінансування НБУ російських банків, проти яких ЄС та світова спільнота ввели санкції) втратили свої робочі місця. Адже, жодне підприємство країн ЄС не може собі дозволити демпінгові ціни на свою продукцію за рахунок невиплати заробітної плати, як це роблять українські політики-олігархи, або знищення навколишнього середовища заради матеріального збагачення. Вивозити з України необроблений ліс – це одна із складових частин того злочину, що чинять ті, кого Ви сьогодні так тепло зустрічаєте як офіційних представників від України.

Ми розуміємо, що жодна окрема людина чи держава світу не може зупинити несправедливість. Але Ви можете бути непричетними до вчинення чи сприяння нових. Це у Ваших руках!

Маємо впевненість, що Ви зробите правильний вибір і допоможете нам, тим самим, не тільки провести вибори нового уряду, а й зберегти а потім і спрямувати до України ті кошти, що були вкрадені у нас можновладцями за останніх 25 років та Московією за останніх 400 років.

Зі щирою повагою, Народ України

Закликаємо Вас, зробити крок на зустріч Україні та її Народу, який неодноразово довів своє прагнення збудувати Україну, як суверенну демократичну правову соціальну державу.

Dear Mr. Jean-Claude Juncker!

Dear Sir Donald Tusk!

Dear Mr. Martin Schulz!

WITNESS sincere respect for your position on Ukraine and popular support Ukraine in its effort to obtain comprehensive and unconditional sovereignty, we express deep concern one of you, as a guide EU institutions, recent joint statements, such as statements that the EU is ready to allocate the Government of Ukraine the next tranche of funding of 600 million euros only in exchange for cancellation Ukraine export ban from its territory of raw wood, ie raw materials.

At least as provide information about the requirements of the EU in Ukraine those officials who now represent Ukraine in the international arena, once again using the event as an alibi, pressure is alleged to justify violations of Ukraine not only to the Constitution and national laws, but the regulations and the principles of international law;

We believe that Ukraine officials have repeatedly told us false information about the requirements set by the EU for our state, and national media were forced to distribute such outright slander.

Knowing you as people in their activities embody the true European values ​​- we believe that the requirements of the EU leadership as the government of any nation-state in the world that provides financial assistance to the Government of Ukraine, can only be:

1. Unconditional ratification by Ukraine of the Rome Statute of the International Criminal Court.

2. Formation of a special authorized body - the International Tribunal, the legal status of the prosecution to investigate cases of illegal enrichment of government members and officials by Ukraine of corruption crimes, committed in particular with the use (abuse) of power and by tax evasion and so on.

To ensure the credibility and impartiality of the relationship to the International Tribunal and the results of investigations, its composition should include authorized representatives (investigators, judges and prosecutors from 28 EU countries, USA, Australia, Canada, Japan and China). It will make the work of the tribunal not only successful, but also provide real cooperation with the judicial authorities of those countries which are banks and companies which over the past 25 years was removed powers and businessmen Ukraine funds received by them in an illegal manner (eg, using ( abuse) of power and tax evasion, arms trade, energy resources, drugs, and it is possible that human beings).

Establishment of an international tribunal - is the only thing in the long run will allow to recover the funds received by politicians, bureaucrats and businessmen illegally - especially in the budgets of international financial institutions, particularly the IMF and those national states that had the imprudence to or guarantees for such loans or directly in cash loans the government of Ukraine.

3. Require the Ukrainian authorities to show by example that they trust those "reforms" by themselves and exercise. Simply Ukraine government to issue treasury bonds, which are members of the government and parliament of Ukraine must buy through the funds that they declared as earned (the civil service).

You can not know that Ukrainian politicians and officials have declared the availability at more than one billion euros in cash. All declared their assets (and not yet declared for various reasons, including the reasons that people like Mr. Yatseniuk and ministers of the government of Yanukovych, Azarov and Tymoshenko, including themselves, not the government) with the upgrades to the line will cover the financing needs and debt Ukraine is not only the IMF, but also to the EU, USA, Japan, China and others.

The procedure of issue treasury bonds needed to provide Ukraine a loan of 600 million euros, and even more significantly, without the budgets of 28 countries of the EU will be forced to seek funds in their already difficult budgets.

We believe you have or disprove the existence of the requirements of the EU Commission (or someone else who is acting on behalf of the EU) to abolish the embargo on the export of unprocessed wood in exchange for a loan the government of Ukraine in the amount of 600 million euros, or change it to one of the three requirements, or all three listed above.

These actions confirm your real sincere desire, as responsible people and politicians across Europe and help Ukrainian recover its sovereignty, fight corruption and begin our long and difficult way of introduction in Ukraine of democratic values.

Otherwise, sorry for directness, you invited to help those who are not only robbing Ukraine literally (for export timber, oil, gas, weapons and use authority solely for their own enrichment) and figuratively (for the present generation of Ukrainians do not elect the current government and carries democratic control over its activities, because the authorities in Ukraine has been the president usurped Ukraine), ensuring impunity literally taking these persons at the highest level, creating the illusion of presence in them and all of your support of the free world.

Please publish the actual position of the EU, based on the lack of even minimal tolerance for those who usurps power, who use the powers for their own illicit enrichment!

We urge you to make a step towards Ukraine and its people, who have repeatedly demonstrated their commitment to build Ukraine as a sovereign democratic social legal state.

We in turn guarantee that they are ready not only to learn the principles of democracy, adherence to principles and consistency, but wait for us with the introduction of a visa-free regime.

Currently, visa-free travel to Europe can use only the holders of passports of Ukraine, which, thanks impunity (through the presence of power), declared at billions of dollars. A large majority of Ukrainians lack of money for essentials, despite the fact that most of us have some higher education and high professional qualifications. One of the reasons for this injustice and is primarily unprofessional and the futility of the current government of Ukraine, unlimited corruption and nepotism, providing and organizing president, government and parliament of Ukraine.

Give credit the current government of Ukraine, whose members are only in their beds mattresses billion euros, is more than criminal negligence! It's your taxpayers money that you give into the hands of those who are simply hijacked them! They also do everything possible and impossible so that these assigned them money funded international terrorism, supported by populist political forces, raising the head in the world and that those who regularly pay taxes in the EU, US, Canada, Japan, Australia and China as a result of unfair competition from Ukrainian and Russian oligarchs (ie the loans to them peretechut, including through refinancing Russian banks against which the EU and the international community imposed sanctions) lost their jobs. After all, no business of the EU can not afford to dumping prices for their products due to non-payment of wages, as do Ukrainian politicians olihar chi, or destruction of the environment for the sake of material gain. Ukraine exported from untreated wood - is one of the constituent parts of the crime they commit those whom you meet today so warm as official representatives of Ukraine.

We understand that no individual or country in the world can stop injustice b. But you can be not implicated in committing or promoting new ones. It is in your hands!

We have confidence that you will make the right choice and help us, thus, not only to hold elections for a new government, but also to save and then send to Ukraine the funds that were stolen from us powers over the past 25 years and Muscovy in the last 400 years .

With sincere respect, people of Ukraine

We urge you to make a step towards Ukraine and its people, who have repeatedly demonstrated their commitment to build Ukraine as a sovereign democratic social legal state.
Created By
Ukrainian People
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.