Loading

MYSLET NA BUDOUCNOST SE VŽDY VYPLATÍ Začít můžete s malými, ale pravidelnými částkami

Jak se již dnes začít připravovat na budoucnost

  • Máte svůj velký sen, na který zatím nemáte peníze, nebo se jen chcete zajistit proti nenadálým výdajům? Myslet na budoucnost se v každém ohledu vyplatí. Pomoci vám může například průběžné odkládání malých částek do pravidelné investice, kde navíc máte šanci na lepší zhodnocení svých peněz.
  • Pro pravidelné investice není třeba velký obnos peněz – svých cílů můžete dosáhnout i s malou, ale pravidelnou částkou. Postačí, když každý měsíc „obětujete“ třeba jednu večeři v restauraci nebo ranní kávu v kavárně.
  • Navíc když budete potřebovat, kdykoli můžete svou pravidelnou investici přerušit nebo odprodat a získat své peníze včetně zhodnocení do 2 až 5 pracovní dní zpět.

Pravidelné investice jsou opravdu pro každého – nevyžadují speciální znalosti ani čas navíc. Jakmile si je pořídíte, vše je automatické. O vaši investici se budou aktivně starat naši odborníci. A snadno ji založíte i bez návštěvy pobočky přes ČSOB Smartbanking nebo Internetové bankovnictví.

JAK NA TO

ZAČNĚTE TAM, KDE TO DOBŘE ZNÁTE

V ČSOB Smartbankingu zvolte v menu „Investice“.

Pro založení své první online investice zvolte „Založit investici“.

Pokud jste s námi již investovali, můžete vše pohodlně vyřídit ve svém Investičním portálu.

NEJDŘÍVE VÁS SEZNÁMÍME SE SVĚTEM INVESTIC

Než se pustíte do pravidelného investování, v přehledném průvodci vám vše představíme.

VYBERTE SI TU SPRÁVNOU MĚSÍČNÍ ČÁSTKU

Správně zvolená měsíční platba vám v budoucnu pomůže splnit si to, o čem sníte, nebo pokrýt vaše nečekané výdaje.

Investice 500 Kč měsíčně:

Investice 1 000 Kč měsíčně:

Investice 2 500 Kč měsíčně:

Investice 5 500 Kč měsíčně:

PŘEDSTAVÍME VÁM, JAK FUNGUJE PODÍLOVÝ FOND

Kromě obecných informací o našich podílových fondech vám ukážeme všechny potřebné dokumenty, informace o poplatcích a vysvětlíme související náklady.

Přiložené dokumenty je dobré si prostudovat.

SMLOUVU PODEPÍŠETE SMS KLÍČEM

Až si smlouvu o investičních službách projdete, potvrďte souhlas s jejím zněním kódem z SMS.

Smlouvu o investičních službách tak máte hotovou.

Teď už jen stačí, opět pomocí SMS klíče, podepsat pokyn k nákupu – zvolená měsíční částka se tak začne posílat do vaší Pravidelné investice.

A NYNÍ JIŽ VŠE POBĚŽÍ SAMO

  • Své investice můžete sledovat a spravovat v Investičním portálu.
  • Můžete v něm také vyplnit Investiční dotazník, abyste mohli investovat i do dalších fondů.

Chcete se dozvědět více?

Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Uvedené výnosy nezohledňují poplatky a daně. Podílové fondy na rozdíl od depozitních produktů (běžný nebo spořicí účet, termínované vklady) nespadají pod režim pojištění vkladů. Hodnota investice a příjem z ní mohou v průběhu investičního období kolísat. Návratnost investované částky není zaručena. Tento materiál má pouze informační charakter a nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku. Obsah tohoto materiálu nelze vykládat jako poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby. Podrobné informace ke zmiňovaným fondům včetně informací o poplatcích a rizicích naleznete v dokumentu Klíčové informace pro investory (v češtině) a v dokumentu Jak se stanovuje produktové skóre (v češtině) a/nebo v prospektu/statutu fondu (v češtině, slovenštině nebo v angličtině) dostupných na www.csob.cz. Na této stránce naleznete též aktuální údaje o historické výkonnosti fondů od jejich vzniku.

Československá obchodní banka, a. s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ 150 57, IČO: 00001350, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B: XXXVI, vložka 46.

Created By
ČSOB AM
Appreciate