Loading

חמש טכניקות לקניית תוספי תזונה

תוספי תזונה נמצאים בכל מקום - תמצאו אותם בחנות הנוחות, בחנות התרופות, בחנות הנוחות ובחנויות המכולות הגדולות. כמו כן יש המון מכולם. כדורי מולטי ויטמין, חומרים מזינים בודדים, סיבים, מינרלים, חומצות שומן, נוגדי חמצון, תמציות, עזרים לאיבוד שומן - גם משקאות אלכוהוליים בחשמל וכן אבקות חלבון מסווגים למעשה כתוספי תזונה.

כמה ביצועים אתה יודע אילו מהם לקנות?

זה לא קל. למרות שתוספי מזון מנוהלים בפועל לנקודה כלשהי על ידי ה- FDA האמריקני, על יצרני התוספים לספק מוצרים מאובטחים. ה- FDA פועל בעיקר לאחר שזוהה אכן צרה.

חמשת המצביעים המובילים לבחירת תוספי תזונה.

דע מדוע (או אפילו אם) היית צריך שיהיה לך

תוספי תזונה משמשים למעשה בצורה היעילה ביותר כדי להבטיח שאתה מקבל כמות מספקת של חומרים מזינים מסוימים - חלקם מספר ויטמינים שהולכים לבצע את העבודה יפה. ישנם מקרים בהם תוספי פרטים משמשים למעשה כדי לעזור להתמודד עם בעיות בריאותיות ובריאות מסוימות, כמו נטילת סידן וגם ויטמין D להחלשת העצמות או אפילו ברזל לאנמיה אפלסטית. במקרה כזה, חברת הרפואה שלך מחזיקה ככל הנראה כמה אתה צריך לקחת כמו גם הצעות שנמסרו לגבי תוויות מסוימות. ב- Outdoor Fitness Israel תוכלו למצוא המלצות אידיאליות, כלל וכן הערכה הנוגעת לתוספי התזונה.

אם אתה סבור שיש לך סיבות בריאותיות לקחת תוספי מזון מסוימים, עליך לדבר עם חברת הבריאות שלך. אל תזהה את עצמך.

ובסופו של דבר, אם היעד שלך ללקיחת תוספי תזונה הוא למעשה למנוע בעיה בריאותית, לאחר מכן ייתכן שתרצה לבחון מחדש את התוכנית שלך - מחקרים במחקר אינם בדרך כלל מוצאים תוספי תזונה בעלי ערך בדרך זו. יתכן שהם גם לא פוגעים, אולם ככל הנראה המזונות שאתם אוכלים (או לא צורכים) יש השפעה גדולה יותר על הסכנות הבריאותיות והבריאותיות שלכם.

צחצוח על קריאת התווית שלך באמצעות כישורים

התגים למעשה פותחו כדי להקליט את העין שלך כך שתקנה את המוצר. ולמרות שיצרני תוספים צריכים להקפיד על נהלי פרטים לגבי תביעות ביטוח בריאות, אתה עלול למצוא את עצמך שוקל מוצר שמזכיר שהוא יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא יכול.

אל תחשוב - כאשר זה נוגע ל- תוסף תזונה כמו גם למקרי בריאות, אם זה נראה טוב גם להיות מדויק, זה אולי באמת. במקרה האידיאלי תוכלו לבזבז את כספכם, ובמקרה הרע תוכלו לסיים יחד עם משהו מסוכן.

הסתכל על פני המקרים שבחזית התווית, כמו גם הערך את תרשים העובדות הפשוטות המוסף וגם מרכיבים - שבהחלט יספקו לך מושג מה יש בבקבוק וגם כמה לקחת. תוכלו גם לגלות את השם וליצור קשר עם המידע הרלוונטי ליצרן.

הישאר נקי ממינוני מגה ומרכיבי תוספות

אז בואו נאמר שאתם רוצים לקבל בקבוק ויטמין C. סביר להניח שהממסד, כמו גם אתם צופים בבקבוק ויטמין C אחד; בקבוק נוסף של ויטמין C עם צמחי מרפא תומכים בחיסון; ומיכל ויטמין C עם זה, זה ועוד כמה דברים. האם הדברים שנוספו מועילים?

חומרים מיותרים אלה עשויים להיראות כמו הצעה טובה, אולם ככל שיותר אלמנטים, כך עולה האפשרות לתופעת לוואי מיותרת כלשהי. התחל יחד עם הוויטמין או אפילו המינרל שאתה רוצה לקחת. אל תקנו יותר ממה שאתם צריכים.

בחן את האתר בעת רכישה מקוונת

חיפוש אחר תוסף תזונה באינטרנט יאריך את כל מיני אתרי האינטרנט, שיגיעו מאתרים עסקיים משלימים רשמיים לאתרים זולים בעלות נמוכה, לאתרי אינטרנט המציעים מוצרים שלובשים או אפילו הרבה יותר גרוע. אל תיכנע לפריטים המבטיחים טיפולים במחלות, ירידה חמורה במשקל או מומחיות מינית יוצאת מן הכלל.

בחר חברה מוערכת

אתה מבין שיש כמה שמות מותגים של ויטמינים שראיתם במשך כמה שנים - הם למעשה קיימים תקופה ארוכה, ולכן הם כנראה מציעים מוצר נחמד. אם אתה באמת מתנשא בחנות בתי מרקחת או במפעל מזון אורגני, עליך להיות ביכולת לברר מישהו לקבלת ייעוץ. אבל אם אתה באמת הולך לסופרמרקט או אפילו לחנות הקרטונים הגדולה, אתה מבצע בעצמך.