Loading

Özel Altın Eğitim BİLİŞİM BÜLTENİ

Merhaba Sevgili Altın Eğitimliler,

Öğrencilerimize destek olması amacıyla hem akademik hem sosyal hem de teknoloji eğitimlerine yönelik kullandığımız internet tabanlı eğitim ve bilgi sistemlerini sizlerle tekrar paylaşmak istiyoruz. Bu hizmetlerden öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz yararlanabilmekte olup tüm faydalanıcıların aktif bir şekilde takip etmesini umuyoruz.

Google for education ve Google Classroom

Tüm öğrencilerimiz, kendilerine tanımlanmış olan @altinegitim.k12.tr e-posta adresleri ile google tarafından sunulan tüm hizmet ve uygulamalara erişebilmektedir. Ayrıca Google Classroom ile öğretmenlerinin tanımladığı sınıflara katılarak proje ve ödevlerini takip edebilmektedirler. Google for education sayfasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dijital Rehberlik Sistemi

Altın Eğitim veli, öğrenci ve çalışanlarının kullanımına sunulan Dijital Rehberlik Sistemi (Miterya) için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

English

Öğrencilerimiz Cambridge ve Oxford İngilizce eğitim materyallerine internet üzerinden ulaşarak, evde de çalışmalarını yürütebilmektedirler. Aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs ilkokul 1, 2, ve 3. sınıf öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır. Morpa Kampüs için aşağıdaki linki tıklayınız.

Sebit VCloud

Sebit VCloud ilkokul 4. sınıf ve ortaokul öğrencileri, branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır. Android için GooglePlay, IOS için AppStore'dan VCloud yazarak indirebilirsiniz. VCloud için aşağıdaki linki tıklayınız.

Sebit Raunt

Sebit Raunt Anadolu Lisesi öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır. Android için GooglePlay, IOS için AppStore'dan Raunt yazarak indirebilirsiniz. Raunt için aşağıdaki linki tıklayınız.

Bilişim Garajı

Bilişim Garajı eğitimi Anasınıfı-1-2-3-4-5 ve 6. sınıf seviyelerinde verilmektedir. Öğrencilerimiz Bilişim Garajı hesaplarına aşağıdaki linki tıklayarak erişebilirler.

Altın Eğitim Veli Bilgilendirme Sistemi

Öğrencilerimiz ve okulumuz ile ilgili hızlı bilgi akışı sağlamak üzere telefon ve tablet uygulamasıdır. Android için GooglePlay, IOS için AppStore'dan Altın Eğitim yazarak indirebilirsiniz. Veli Bilgi Sistemine erişim için aşağıdaki linki tıklayınız.

Uygulamaya öğrencilerimiz de @altinegitim.k12.tr uzantılı e-posta adresleri ve şifreleriyle giriş yapabilirler.

Serviscell

Öğrencilerimizin güvenle servis hizmeti alabilmeleri için okul yönetimi ve veliler tarafından kullanılır. Android için GooglePlay, IOS için AppStore'dan Serviscell yazarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda açmak için aşağıdaki linki tıklayınız.

Sosyal Medya

Okulumuzu sosyal medya hesaplarından da takip edebilir, bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız için Kurumsal İletişim Uzmanımız Özgen TARIKCI'ya ulaşabilirsiniz.

Credits:

Created with images by Markus Spiske - "Colorful code" • lalo Hernandez - "Google y M&M" • Markus Spiske - "untitled image" • William Krause - "untitled image" • John Schnobrich - "what’s going on here" • Mimi Thian - "untitled image" • Daniel Korpai - "untitled image" • Kobu Agency - "Papercraft toy in front of PHP echo statement" • Matthew Guay - "Tablet on a newspaper" • Austin Distel - "If you use this photo, I would be very appreciative if you would please credit in the caption or meta to "www.distel.co"." • Chelsea Audibert - "untitled image" • NordWood Themes - "Twitter, Facebook, Pinterest and Google social media icons. https://creativemarket.com/NordWood"