instagram takipçi hile instagram takipçi artırma

Sosyal medya ile beraber insanların popüler olma hayalleri çok daha farklı bir ortama taşınmış oldu. Eskiden bir insanın ünlü olması için televizyonda görülmesi, müzik veya sinema dünyasında çok başarılı işler yapmasına gerek olmasına karşın, günümüzde birçok genç, yalnızca internet üzerinden kendi sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla ünlü olabilirler. Hatta bunun oldukça güzel örnekleri mevcuttur. Özellikle instagram gibi görselliğe dayanan sosyal medya platformlarında insanlar ister çektikleri fotoğraflarla, ister kendi fotoğraflarıyla, ister çektiği videolarla, ister yemek tarifleriyle geniş bir kitleye ulaşabilir ve ünlü olabilir. Hatta instagram üzerinden çeşitli satışlar gerçekleştiren birçok sayfanın çok geniş kitlelere hitap ettiği ve buradaki satışlar sayesinde yüksek kazançlar sağladığı da bilinmektedir. Reklam konusunda da büyük bir paydaya sahiptir. Bu nedenle hem insanlar tarafından tanınmak hem de kazanç sağlamak için son zamanların popüler olma platformları arasında instagram yer almaktadır.

Popüler sosyal paylaşım platformu Instagram, kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşma imkanlarını sunuyor. Her kullanıcı profilinde bu tür paylaşımlar yapabiliyor. Ancak video ya da fotoğraf paylaşırken, bazı faktörlere dikkat etmek gerekiyor. Böylelikle Instagram'da popülaritenizi arttırabilir ve fenomen olmak için kapıları aralamaya başlayabilirsiniz. Öncelikle insanların dikkatini çekecek işler yapabileceğinize inanmanız gerekiyor. Bu işlere örnek vermek gerekirse fotoğrafçılık beceriniz varsa bunu gösterebilir, eğer iyi bir sese sahipseniz özgün şarkıları seslendirebilir, iyi bir oyunculuk performansı sergileyebilirim diyorsanız ufak çaplı skeçler ve taklitleri tercih edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi fenomen olmanızı ve dikkat çekmenizi sağlayacak, çok fazla kriter bulunmaktadır. Kendinize uygun olanı seçerek, bunu fotoğraflar ve videolar ile kullanıcıların beğenisine sunmalısınız.

Ayrıca fotoğraf ya da video paylaşımı yapmadan önce, doğru çekimler yaptığınıza emin olmalısınız. Bunun ardından paylaşacağınız dosyayı, internet üzerinden erişebileceğiniz düzenleyici programlar ile düzenleyerek, ilgi çekici hale getirmeniz faydalı olacaktır. Bütün bunları yaptıysanız, paylaşım yapmaya hazırsınız demektir. Paylaşım yapacağınız anda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, etiketler olacaktır. Doğru etiketler ekleyerek paylaşacağınız fotoğraf ya da videolar, çok daha fazla kullanıcıya ulaşmanızda rol oynar. Bunun için, güncel etiketleri araştırabilir ve bu etiketleri paylaşımınıza ekleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar bu etiketler üzerinden arama yaptıklarında, çıkan sonuçlar arasında sizin paylaşımınızda görülecektir. Bunun için Instagram'da ayıracağınız zamanın önemi büyüktür. Gün içinde bu paylaşımları yapacağınız bir zaman belirlemek ve bu zaman içinde paylaşımlarınız ile ilgili düzenlemeleri yapmak, daha fazla kitleye ulaşmanızı ve ilgi çekmenizi sağlayacaktır. Bu paylaşımlar düzenli şekilde devam ederse, ilerleyen zamanlarda bu durum sizi fenomen bir kullanıcı olmaya kadar götürecektir. Mutlaka dikkat çekici paylaşımlar yapmalı ve doğru etiketlerin neler olduğunu araştırmalısınız. Ayrıca paylaşımlarınızın aralıklarını düzenli bir şekilde belirlerseniz, size dönen ilgiyi kaybetmemiş olursunuz.

İnstagram’da benzer fotoğraflar arka arkaya paylaşılmamalıdır. Benzer yer, ortam ve konsept fotoğrafları paylaşımları arka arka yapılmamalıdır. Sürekli olarak aynı tarz fotoğrafları görmek insanları sıkar. Başka bir kullanıcının normal fotoğrafları ve profil fotoğrafı kesinlikle kullanılmamalıdır. Özgün olmak her zaman fayda sağlar. Ayrıca bu fotoğrafların altına mantıklı hashtagler verilmesi gerekir. Fotoğrafa uygun hashtagler kullanılması gerekir. Fotoğrafların güzel olması için İnstagram içerisindeki filtreler ve ayarlamalar düzgün bir şekilde ayarlanabilir. Ayrıca fotoğraflar için akıllı telefonlara yüklenebilecek çeşitli fotoğraf uygulamaları da işe yaramaktadır. Filtre uygulamalarının yanında fotoğrafları kare boyuta getiren uygulamalar da kullanılabilir.

Bunların dışında manzara ve portre fotoğrafların sanatsal ve güzel görünmesi için zaman zaman siyah-beyaz filtre kullanılmasında fayda vardır.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.