İstiklal Demirdöküm Servisi 652 11 11 Sizlere Özel Hizmet Seçenekleri

İstiklal Demirdöküm Servisi tarafından sunulan sayfamıza hoş geldiniz. Günümüzde güvenle tercih edilen ve kalitesinden ödün vermeyen Demirdöküm marka cihazlarımız her evde hız kesmeden yerini almaktadır. Değerli müşterilerimiz tarafından yoğunlukla talep edilen bir kombi klima markası olan Demirdöküm müşterilerine güvenli ve kaliteli kombide ısınmanın konforunu yaşatmaktadır.

Demirdöküm cihazlarınızın düzenli olarak sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermesi için kurulan İstiklal Demirdöküm Servisi siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Demirdöküm Kombi ve klima servisi için bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ve yerin de servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Demirdöküm cihazlarınızın performansını artırmak için İstiklal Demirdöküm Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstiklal Demirdöküm Kombi Klima Servisi 652 11 11

İstiklal Demirdöküm Servisi’ne Güvenin!

Demirdöküm cihazlarınızın arızasında arıza tespiti belirterek gün içinde sizlere ulaşırız. Uzman ve deneyimli personellerimiz cihazlarınızın arızasını gidererek yıllık kontrolünü yapar ve sizlere sorunsuz olarak Demirdöküm cihazlarınızdan yararlanma imkanı sağlar. Evlerimizde ısıtma amaçlı ve sıcak sudan yararlanmak için kullandığınız kombilerinizin tasarruflu olarak yakıt sağlaması için servis kontrolünde bakım ve onarım yapılması gerekmektedir. Bazı durumlarda kaloriferleriniz düzensiz kulanım ve iklim şartlarından dolayı hava yapar. Bu durum kaloriferleriniz de hem daha fazla yakıt yakmanızı ve ısınmama sorununu ortaya çıkarır.

İşte bu durumların tespiti ya da önlem amaçlı olacak daha farklı problemlerin giderilmesi için İstiklal Demirdöküm Servisi değerli müşterilerimize 7/24 hizmetin kapılarını açmaktadır. Müşterilerimize en iyi servis imkanı sağlayan firmamız uzun yıllar boyu siz değerli müşterilerimizin tercih sebebi olmasından dolayı gurur duyar.

İstiklal Mahallesinde Beklediğiniz Hizmet!

Uzman Teknisyen Desteği

İstiklal Demirdöküm Servisi işinde profesyonel kadrosuyla müşteri mutluluğu odaklı İstiklal mahallesine gün ve saat fark etmeksizin hizmet götüren bir firmadır. Firmamızda 1 yıl işçilik garantisi vardır. İstiklal Demirdöküm Servisi’nin en önemli özelliği ise güvenilir olmasıdır. Zira Demirdöküm kombi ve klimalar de en dikkat edilmesi gereken unsur güvenliktir.

Alanında uzmanlaşmış mühendislerin tasarımlarıyla evlerimize giren Demirdöküm kombi ve klimaları evimize aldıktan sonra da hizmetlerinden faydalanmaya devam ediyoruz. İyi eğitilmiş teknik elemanları güler yüzlü personeliyle istediğiniz gün istediğiniz saatte İstiklal Demirdöküm Servisi sizlere hizmet için hazır beklemektedir.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.