Loading

Awatarkowa Akcja gimnazjalistki z Pielgrzymowic dla uczniów ze szkoły podstawowej w Piasku

Cały pierwszy semestr uczennice klas drugich z gimnazjum szyły awatarki Class DoJo dla uczniów Pani Beaty Skrzypiec ze szkoły podstawowej w Piasku. Najpierw otrzymaliśmy wirtualne awatarki wybrane przez poszczególnych uczniów z klasy. Następnie dziewczyny same decydowały, dla kogo będą szyły filcowego stworkopotworka.

Kolejnym krokiem był etap projektowania - teraz dziewczyny musiały stworzyć szablon stworka, odrysować, wyciąć i przenieść na filc. Wszystkie szczegóły są ważne - niczego nie można pominąć, każdy detal to znak charakterystyczny wybranego awatarka! Zadanie wcale nie jest takie łatwe!

Kolejny etap to wycinanie filcowych kształtów i doszywanie wszystkich nawet najdrobniejszych elementów - czasem jest to większa ilość oczu, zębów, często plamki, kropki, brwi, usta czy też elementy garderoby a nawet okulary.

Kolejny krok to już zszywanie obu stron i wypełnianie kulkami poliestrowymi - wtedy awatarki będą jak pluaszaki, miękkie i delikatne w dotyku. W ten sposób właśnie powstają piękne stworki, będące realnymi odpowiednikami tych wirtualnych awatarków Class DoJo!

każdy awatarek jest piekny

jedyny w swoim rodzaju

niepowtarzalny

uszyty z sercem

i z wielką starannością

oraz dokładnością

W przedostatnim etapie naszej akcji awatarkowej robimy zdjęcia awatarkom oraz ich stwórczyniom! Takie na wesoło i z przymrużeniem oka oraz te bardziej poważne, ale wszystkie są jednakowo radosne! Z takiego efektu nie można nie być zadowolonym!!

Ostatni etap to wizyta w szkole i przekazanie awatarkowej paczki uczniom w szkole w Piasku.

A o tym ile radości sprawiłyśmy dzieciakom i jak wyglądała nasza wizyta w ich klasie dowiecie się z filmiku zrobionego przez wychowawczynię panią Beatę.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.