Loading

Matouš Horáček  WEB  GRAFIKA  FOTOGRAFIE  VIDEO  ON-LINE MARKETING

WEBY

Spolu s kolegy vám postavíme web na míru.

Začneme rozborem toho, co vaši zákazníci potřebují a co jim nabízíte. Podle toho připravíme podklady pro zpracování návrhu a následně vše naprogramujeme.

Mimo webů vám vytvoříme také webové aplikace.

GRAFIKA

Grafické materiály zpracovávám v programech Adobe. Rozumím si dobře s Illustratorem, InDesignem, Photoshopem i nástrojem XD na tvorbu uživatelských rozhraní.

Navrhnu vám logo, plakát, sesadím brožuru, připravím podklady pro webové vývojáře.

K připraveným reklamním materiálům zajistím tisk i výrobu.

FOTOGRAFIE

Fotografii se věnuji zejména ve volném čase. Fotím nejraději krajinu, kterou často procházím na svých dlouhých toulkách.

Můžeme se ovšem dohodnout i na focení firemních portrétů, produktů nebo nebo ubytovacích prostor. Určitě vám nebudu fotit svatby ani jiné události, na to tu jsou mnohem lepší profesionálové.

Mimo dlouhodobého publikování fotografií Tachovska jsem měl také výstavu fotografií z indického Himálaje a několik cestovatelských přednášek.

VIDEO

Videu se věnuji převážně ve volném čase. Na natáčení reklam nebo různých událostí nemám zkušenosti, ani vybavení, s tím se obraťte na zkušenější kolegy.

S čím vám ovšem mohu pomoci je příprava scénáře, zpracování (postprodukce, střih) natočeného materiálu nebo třeba výrobou jednoduchého reklamního spotu.

ON-LINE MARKETING

Podnikání bez internetu si dnes nelze představit. Jenže jak se v tom všem vyznat? Do jaké reklamy investovat peníze a do jaké to je zbytečné?

Jak si poradit s Google Ads, Sklikem nebo reklamou na Facebooku? A co YouTube?

Dám vám doporučení, poradím jak co funguje, připravím klíčová slova i potřebné materiály jako jsou reklamní bannery nebo video reklama na YouTube. Připravím vám kampaně a zajistím, aby vše běželo jak potřebujete.

Kontaktujte mě

 Matouš Horáček

matous.horacek@gmail.com

 +420 604 276 425

 IČO: 04285981

Created By
Matouš Horáček
Appreciate