Loading

NGU ADVISORY Pomáháme lidem najít tu nejlepší cestu

Čím se zabýváme:

 Soukromá psychologická praxe

Psychologická péče a podpora je v České republice dlouhodobým strašákem. Měníme stereotypy a provozujeme exkluzivní služby v oblasti psychologického poradenství, založené na individuálním VIP přístupu a poskytování celodenní podpory všem našim klientům.

 Přednášky ve firmách a na školách

Lidem všech věkových kategorii v České republice dodáváme odvahu a pomáháme jim, aby složité situace v jejich životě zvládli s úsměvem.

 Komplexní bezbariérová řešení

Dodáváme smysluplná bezbariérová řešení včetně analýzy současného stavu developerům, hoteliérům, ale i běžným lidem, aby překážek v jejich životě bylo co možná nejméně.

 Iniciativa Výjimeční lidé

Každý jsme něčím výjimečný. Poukazujeme na toto přirozené poznání a pomáháme tak tvořit cesty k plnému využití lidského potenciálu.

 Procházka s Patrikem

Co byste řekli na procházku, po které Vám bude lépe nejen fyzicky, ale i psychicky? Procházka vedená s odbornou podporou psychologa Patrika Procházky je momentálně jedinou službou svého druhu v Evropě, která řeší obojí.

 Cesty za vítězstvím

Přednášky s osobnostmi ze světa kultury i sportu o jejich cestě za vítězstvím pomohou mladým lidem dodat chybějící vzory, inspiraci i impuls, že splněné sny nejsou levným zázrakem, ale stojí za nimi neúnavná píle a podpora.

Kontakt:

NGU Advisory, s.r.o., Kostelní 1470/4, 17000 Praha 7

IČO: 05487340

DIČ: CZ05487340

Číslo účtu:7061771601/5500

E: info@nguadvisory.com

V roce 2020 získala firma NGU Advisory, s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes druhou výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na projekt Pražský voucher - Koučink a Mentoring v místě realizace Praha za účelem realizace koučovacích aktivit s cílem rozvoje manažerských dovedností, produktů a služeb. Očekávaným výstupem je zavedení nových produktů a služeb na trh.