www.sonuclarim.com TAHLİL SONUÇLARI, LABORATUVAR SONUÇLARI, HASTANE RANDEVU, LAZER EPİLASYON

TAHLİL SONUÇLARI

Tahlil Sonuçları, tüm hastanelerin resmi web sitelerinden, tahlil sonuçları, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları, hastane randevu linklerini ve hastanelerin iletişim adreslerini bir arada toplayan bir web adresidir.Bunun yanı sıra Lazer epilasyon ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Tahlil sonuçları ulaşmak için tıklayınız.

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon; Vücudunuzda var olmasını istemediğiniz tüylerin lazer ışığı ile kalıcı olarak yok olması işlemidir.

Epilasyon yaptırmadan önce uzman doktor ile görüşülmesi gerekmektedir.Doktor, epilasyon uygulaması yaptırmak istediğiniz bölgedeki kıl ve tüy yapısını belirler.Bölgenin lazere uygun olup olmadığını ve olası sonuçlar üzerinde konuşulur.

Bununla beraber lazer epilasyon için uygun olan lazer tipi ve uygun lazer dozunu doktor belirleyecektir.Epilasyondan önce doktorlar uygun gördükleri kişilere cilt ve kıllar üzerindeki etkiyi görmek için test şeklinde bir uygulama yapabilir.Uygun olan lazer epilasyon cihazı ve doz belirlendikten sonra epilasyon işlemine başlanır.

Credits:

www.sonuclarim.com Tahlil Sonuçları, Hastane Randevu, MHRS Randevu

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.