Feyzullah Viessmann Servisi 488 98 98 ARIZA BAKIM ONARIM MONTAJ

Feyzullah Viessmann Servisi

Feyzullah Viessmann Servisi en kapsamlı ve en büyük teknik servis ağına sahip olmakla birlikte sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi kendine misyon olarak belirlemiştir. Profesyonel kadromuz ile Viessmann markalı kombi ve klimalara günün her saati servis hizmeti vermekteyiz. Karşılaştığınız en ufak sorun da bizleri arayarak yerinde servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Feyzullah Viessmann Servisi bugüne kadar yaptığı çalışmalarda nasıl başarılı olduysa bugünden sonra da olmaya devam edecektir.

Viessmann Feyzullah Kombi ve Klima
Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann kombilerin her yıl bakım ihtiyacı vardır. Viessmann kombinize yaptıracağınız bakım ile ileride karşılaşacağınız sorunların önüne geçilir ve sizlere düşük maliyet ile en iyi sonucu almak kalır. Firmamız tarafından yapılan bakım işlemi sizleri amaçlarınıza ulaştıracaktır. Kış öncesi yaptıracağınız bakım ile güvenli ve sorunsuz bir yıl geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Kombinizin sorun vermesini beklemeden ya da tehlikeli bir durumla karşılaşmadan önce Feyzullah Viessmann Servisi ile iletişime geçin ve kendinizi yaşanılabilecek tehlikelerden uzaklaştırın.

• Viessmann kombinizle ilgili olan sorunun sebebi ne olursa olsun ekibimiz sizleri hem bilgilendirecek hem de sizleri yaşadığınız sıkıntılardan ebediyen uzaklaştıracaktır. Feyzullah Viessmann Servisi ile iletişime geçtikten sonra kısa sürede ekip adresinizde olur ve beklentilerinize karşılık verir. Karşılaştığınız sorunu gün içinde yerinde hizmet vererek sizleri sıkıntıya sokmadan sonlandırır.

Viessmann Klima Bakımı

Viessmann klimaların yaz ve kış aylarında kullanılıyor olması her mevsim bir sorunla karşılaşılabileceği anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda her zaman uzman yardımı almak önemlidir. Bir de cihazların daha az arıza yapması adına gerekli olan bakımlarını ihmal etmeden yaptırmak gerekir. Unutmayın ki bakımlar önemli uygulamalardır, ihmale gelmez, gelirse de birçok sorun yaşanabilir.

İyi Isınmak Sizinde Hakkınız 0216 488 98 98

• Viessmann klimalarınızla ilgili olan tüm sorunlarda bizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimizle her daim sizlere yardımcı olabilecek hizmetleri sunmaya hazır bulunuyoruz. Viessmann klimalarınızın bakımlarında, arıza onarımlarında, montaj ve demontajlarında bize ulaşabilirsiniz.

Feyzullah Viessmann Servisi parça değişim ya da tamir gibi işlemlerde bir yıl garanti sunmaktadır. Sizler de Viessmann kombi ve klimalarınızda yaşadığınız problemin kısa sürede fakat düşük maliyet ile sonlandırılmasını istiyorsanız Feyzullah Viessmann Servisi ile görüşebilirsiniz.

Credits:

Viessmann Maltepe Feyzullah Servis.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.