Tüvtürk İstasyonları Tüvtürk araç muayene istasyonları ile araç muayenesi yapabilirsiniz. Araç muayenesi için yapılmakta olan randevu alınmalıdır

Araç Muayene İstasyonları

Araçların trafiğe çıkması için ve plaka alması için yapması gereken işlemlerden birisi araç muayenesi almaktır. Çünkü alınmakta olan araç muayenesi işlemi ile plaka alarak ona göre işlemleri yaptırabilirsiniz.

Araç muayene randevu için uygun olan ve bir çok ilde bulunan Tüvtürk istasyonları bilgisine ulaşmak için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu linkler üzerinde bulunan işletmenin genel olarak altı adet ve her araç grubuna uygun olarak yapılmak olan bölmeleri içine giren araçların muayene işlemi yapılmaktadır. Her iki yılda bir yapılan bu işlem ile aracınızın muayenesi yok ise bu işlemin yapılması gereklidir. Aksi takdirde ceza işlemi yapılmaktadır.

Tüvtürk işletmesine bağlı olan bazı istasyonların bilgileri şu şekildedir. Bu istasyonların içinden ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve yanınızda gelirken olması gereken belgelere ulaşabilirsiniz. Çünkü eksik belge olduğu zaman aracın muayenesi geçerli olmaması ve istasyona alınmaması olmaktadır.

Akyurt Araç Muayene

Akyurt araç muayene istasyonu üzerinden yapabilirsiniz. Akyurt Ankara ilinde bulunan ve adres bilgisi kendi linki içinde yer alan yerin gelmeden randevu alınması gereklidir. Çünkü araç sayısının fazla olmasından dolayı yoğunluk yaşanmaması için bu işlemin olması gereklidir.

esenyurt araç muayene

esenyurt araç muayene istasyonu aracınızın muayenesinin yapıldığı istasyonlardan biridir.

Hadımköy araç muayene

Hadımköy araç muayene İstanbul ilinde yapılmakta olan ve burada yapılan aracın muayenesi sonucunda aracınızda bir kusur veya çalışmayan yer yok ise muayenesi olmaktadır.

pendik araç muayene

Pendik araç muayene istasyonu aynı şekilde Hadımköy araç muayene istasyonu gibi İstanbul ilinde olan bir muayene yeridir. Çünkü araç trafiğinin fazla olmasından dolayı birden fazla Tüvtürk işletmesine bağlı istasyon bulunmaktadır.

haraççı araç muayene

haraççı araç muayene istasyonu üzerinde altı adet bölmesi bulunan ve aynı zamanda egzoz emisyon ölçümünü yaptırmayan araçlar içinde aynı şekilde bu işlemi yaptırabilecekleri bir istasyondur. Burada aracınızın muayenesine bakılır ve kontrol sonrasında bir aksaklık söz konusu değil ise muayene işlemi yapılmış olunur.

ivedik araç muayene

ivedik araç muayene istasyonunun linkine ve kroki bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. Ankara ilinde bulunan bu istasyonun İvedik mevkinde Tüvtürk işletmesine bağlı yeri bulunmaktadır. Buradan iletişim bilgileri üzerinden araç ile ilgili randevu işlemini sağlayabilirsiniz.

bornova araç muayene

bornova araç muayene istasyonunun bulunduğu il İzmir ilinde bulunan bir ilimizdir. Bu il üzerinden yapılan araçlara özel ve olması zorunlu muayene işlemini yapabilirsiniz. Yoğun bir istasyon olduğu için gelmeden önce randevu alınması gerekir. Aracınız için muayenesi gelmiş zaman randevu alabilirsiniz.

sarnıç araç muayene

sarnıç araç muayene bir diğer yerdir. Sarnıç bulunan araçlar veya buraya yakın araç sahiplerinin gelerek burada araçları için muayene işlemini yaptırabilirsiniz. Çünkü bu işlemin yapılmaması ileride ceza almanıza neden olacaktır.

kestel araç muayene

kestel araç muayene istasyonu yukarıda bilgileri bulunan istasyonlar gibi Tüvtürk Kestel olarak hizmet veren bir yerdir. Yapılan muayene öncesinden randevu alınması ve bir saat öncesinden gelinmesi gereklidir. Çünkü bu sayede yapılmakta olan sıra numarası ve belge kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Aynı şekilde aracın sorunsuz ve çalışmayan yerinin olmaması gerekir.

köseköy araç muayene

köseköy araç muayene işleminde yapılarak Köseköy krokisini ve iletişim bilgileri ile adres bilgisine ulaşarak araç için muayene işlemini yaptırabilirsiniz. Bu işlemlerde belge kontrol sırasında hem ruhsat, sigorta gibi belgeler kontrol edilir hem de vasıtanın ilgili bölmeye girmesi için numara sırası alırsınız.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.