Tantavi Vaillant Servisi 488 98 98 Sektörünün En İyisi

Tantavi Vaillant Servisi tarafından belirli zaman aralıklarında bakımı yapılan Vaillant kombi ve klimalar yakıtı minimum performansı ise maksimum seviyede tutmaktadır. Huzurlarınıza her daim başarılı olarak çıkan firmamıza güven duyarak tüm sorunlarınızdan kurtulabilir ve ihtiyacınız olan işlemler konusundaki yardımları alabilirsiniz.

Tantavi Vaillant Servisi 488 98 98

Vaillant Kombide Karşılaştığınız Sorunlarda Neler Yapmalısınız?

Şayet Vaillant kombinizde gaz sızıntısı hissediyorsanız öncelikle paniğe kapılmayınız. Kombinizin vanalarını kapatın ve camı kapıyı açarak havalandırmayı sağlayın, elektrik ile ilgili hiçbir şeye dokunmayın. Ateşle yaklaşmamaya özen gösterin. Derhal doğal gaz acil (187) hattı arayın. Kokunun yoğun olarak geldiği ortamı boşaltın ve arızayı kendiniz çözmeye çalışmayın. En kısa süre de Tantavi Vaillant Servisi çağrı merkezine ulaşın. Firmamızın çözümleri sayesinde tehlikelerden korunun.

Kombiniz çalışmıyor ise içerisindeki su az olabilir ya da bitmiş olabilir. Göstergede ki değer 1,5 altı ise suyunuzu tamamlayınız. Elektrikler kesik olabilir. Vana kapalı olabilir. Ateşleme mekanizmasında problem olabilir. Kombi çalışmasına rağmen ısıtmıyor ise radyatör derecesi düşük seviye de olabilir. Dönüş borusundaki filtre pislenmiş olabilir. Periyodik bakım gereksiniminden kaynaklanıyor olabilir. Radyatör kapalı olabilir (üst ve alt vanayı kontrol ediniz). Kombi sıcak su ihtiyacına cevap vermiyorsa suyu bazı parçalarında sorun olabilir. Vermiş olduğumuz bilgilere nazaran kombinizden hala sonuç alamıyorsanız Tantavi Vaillant Servisi ile iletişime geçin.

Kesintisiz Memnuniyet!

Memnuniyet odaklı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Tantavi Vaillant Servisi gerek hizmet öncesinde gerekse hizmet sonrasında büyük oranda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde karşınıza çıkmaktadır. Profesyonel hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden etkinliklerini sürdürmüş olan servisimiz Vaillant kombi klima bakım ve onarımı noktasında müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti içerisindedir.

• Tantavi Vaillant Servisi ayrıca hizmetlerinin arkasında duran çalışma yapısı, profesyonel kadrosu ile daima ilklerin arasındaki yerini almayı başarmaktadır. Kaliteden taviz vermeyen çalışma yapısıyla her zaman için ilgi konusu olan Tantavi Vaillant Servisi; Vaillant kombi ve klimalarınızda oluşan tüm sorunlarınızı anında çözebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Tantavi'de En Mükemmel Hizmetler

Vaillant kombi ve klimanız ile alakalı tüm işlem ve uygulamalarda Tantavi Vaillant Servisi’ne güvenin ve her zaman aramaya devam edin. Bırakın sorunlarınızı biz çözümleyelim, memnuniyeti yaşamak size kalsın...

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.