Aletli reformer pilates

Aletli Reformer Pilates

Sizde fazla yağlarınızdan şikayetçi misiniz ya da fazla kilolarınız canınızı mı sıkıyor? Eğer, bu soruya cevabınız evet ise bu yazım sizler için. Sizlere kolay bir biçimde yağlarınızı yakabileceğinizi ve fazla kilolarınızdan kurtulabileceğinizi söylesem ne düşünürsünüz. Şüphesiz birçoğunuz bunun pek mümkün olmadığını düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Biliyorum geçmişte spor yaptınız ve spor salonlarına binlerce lira harcadınız ama bir neticeye varamadınız. Ama bu bahsedeceğim olay sıradan spor yöntemlerinden değil onların aksine sizi hem mental açıdan hem de fiziksel açıdan oldukça iyi bir noktaya getirecek bir yöntem. Birçoğunuz yazımızın başlığına baktığınız zaman konunun ne olacağını az çok tahmin etmişsinizdir.

Bugün sizlere pilates den bahsedeceğiz bildiğin üzere pilates kaslarımızın gelişmesini güçlenmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Bunların yanı sıra sıradan bir egzersiz ile değişim göstermeyen dengeleyici kas grubuna da etki ederek dengenizi arttırır. Bu sayede hem zihinsel hem de fiziksel açıdan vücuda faydaları oldukça yüksektir. Ayrıca pilates, size kazandıracağı esneklik ile ileriki dönemde karşılaşacağınız sakatlıklardan ve yaralanmalardan korumanızı sağlar. Bu sayede daha esnek bir vücuda sahip olup korkusuzca günlük işlerinizi yapabilirsiniz. Özellikle kas bozukluklarında etkili olan pilates geçmişten günümüze Rehabilitasyon alanında da kullanılmaktadır. Birçok hastalığa şifa niyetinde olan pilates yağ yakımında ve kasların güçlenmesinde yapılabilecek en önemli sporlardan bir tanesidir.

Biraz da reformer pilates den bahsetmek gerekirse şimdiye kadar söylemiş olduğumuz tüm maddeleri çok daha hızlı bir şekilde ve bir o kadar da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz sağlayan spor aletidir. Reformer pilates aleti sayesinde güvenilir bir şekilde yakacak ve bu sayede günden güne istediğiniz vücut hatlarına kavuşabileceksiniz. Sarı pilates firmasından temin edebileceğiniz reformer pilates aleti sayesinde evinizde kolayca egzersiz yapabilir ve boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz, ücreti 5000 Türk lirası olan bu alet ilk bakışta pahalı gibi görünse de spor salonlarında verdiğiniz ücretleri ve aldığınız verimi düşününce çok da pahalı değil aslında. Sizde yaza en iyi şekilde merhaba diyebilmek için şimdiden çalışmalara başlayın ve elinizi çabuk tutun.

Reformer Pilates Önemi

Sanırım bir çoğunuz bu aleti ilk defa duyuyorsunuz aslına bakarsanız bu yazıyı yazmamızın temel amacı da bu zaten. Sizlere bu ürünü anlatmak ve farkındalık yaratmak. Reformer Pilates temel amacı sizlere hızlı bir şekilde yağ yaktırmak ve bu sayede kasları güçlendirip size güzel bir görünüm kazandırmak. Sadece bunlarla da kalmayıp bunların yanı sıra yanı sıra daha birçok faydası bulunmakta isterseniz gelin bu faydaları birlikte göz atalım Öncelikle reformer pilates ilk çıktığı yıllarda tıp alanında kullanılan önemli bir araçtır gerek omurga rahatsızlığı çeken hastalarda gerekse de gereken hastalarda rehabilitasyon Aleykümselam görmesi gereken hastalarda oldukça faydalı bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktaydı daha ileriki zamanlarda hisse işte işte daha ileriki zamanlarda ise tedavi al tedavi alanında kullanımı bırakalım Bunun yerine spor alanında kullanılmaya başlanmıştır reformer pilates gerek kolay yağ yakımı ile gerekse de hızlı kilo vermenizi sağlıyor daha fit bir vücuda kısa sürede kavuşmanızı olanak sağlayarak sizi çok kısa süre içerisinde en iyi vücut hatlarını kavuşturarak yaza mükemmel bir merhaba demenize olanak sağlayan bir alet.

Reformer pilatesin bu kadar faydasından bahsettikten sonra akıllara Peki ya bir zararı var mı sorusu gelmiyor değil. Aslında bakarsanız reformer pilates gerek Eskiden tıp alanında kullanılması ile gerekse de tasarım harika harikası dizaynıyla sizlere en iyi şekilde spor yapmanızı sağlıyor ve bu sayede omuzlarınıza çok fazla yük bilmiyor. Ve dahası Spor Salonu'nda yapılan antrenmanlar sonrası çekilen ağrılar artık son buluyor dediğimiz gibi reformer pilates sizi en iyi şekilde hazırlayıp gerek fiziksel gerekse de Mental açıdan çok iyi bir konuma gelmenizi sağlıyor.

Peki, ya nerede bulabilirim bu reformer pilates aletinin dediğinizi duyar gibiyim Öncelikle birçok Spor Merkezi'nin pilates Salonu bulunuyor ve bu pilates salonlarında reformer pilates aletini bulmak mümkün Eğer spor salonları sizi sıkıyorsa ve ücretleri pahalı geliyorsa evinizde de boş zamanlarınızda bu aleti temin ederek formunuzu kavuşabilirsiniz. Reformer pilates aletinin ücreti de 5000 TL civarı olmakta.

Reformer Pilates aletleri çeşitleri nelerdir

  1. Reformer düz ve tower makine
  2. Reformer cadillac
  3. Reformer barrel
  4. Reformer chair

Bu aletler en fazla satılan reformer aletleridir.

Detaylı bilgi için reformer aletleri satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.saripilates.com/

Credits:

Sarı pilates reformer aletleri üretici firması.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.