Loading

indirimler Dönemsel kampanyalar

Trafik sigortasında 1-3-5 aya kadar taksit-diğer branşlarda 1+8 1+9 aya kadar poliçe çeşidi ve şirketine göre aynı anda tahsilat girilmek üzere kredi kartına taksit-vade vardır.kredi karı sahibi ile sigortalı isminin uyuşmadığı durumlarda mail order vb.. ödeme yöntemleri tarafımızca yapılmamaktadır.

Kasko %5 indirim
1991 yılından bugüne Antalya da faaliyet gösteren Antalya lı firmayız gücümüzün yettiğince bazı alanlarda satış kaygısı olmadan indirimleri son fiyattan yaparak sigortalıya faydalı olmak isteriz.
SOSYAL SORUMLULUK İNDİRİMLERİ Engelliler kasko ve konut sigortası indirimi :kasko sigortasında TİCARİ OLMAYAN SON MODEL ,SIFIR MODEL OTOLAR için son fiyattan ACENTELİĞİMİZCE yapılmaktadır.

Yeşil sigorta ar.hiz.a.ş ticari olmayan son model sıfır : özel oto ELEKTRİKLİ ARAÇ KASKO larında bu YEŞİL ARAÇLARA %5 İNDİRİMİ hangi sigorta firmasından yapıldığına bakılmaksızın poliçe son fiyatından yapıyor.

Sigorta şirketine göre değişen diğer indirimler
Meslek indirimi

Kasko ve konut sigortası ile aynı anda yapılan tamamlayıcı sağlık sigortasında %10 indirim

Kasko ve konuta tss indirimi
Y.s.s

Yabancılar sağlık sigortası aynı anda yapılan konut sigortasına %10 indirim

Faydalı bir hediyeye bizden indirim

Dedelerden torunlara en faydalı hediye

Bu indirim bir yıllık değildir ve süreklidir. Alınan poliçe primi üzerinden yapılan acenteliğimize ait indirimdir.

Created By
Design By Windsör
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a copyright violation, please follow the DMCA section in the Terms of Use.