Loading

StaŇ sa trendspotterom! PRIHLÁS SA DO 28. 08. 2020

KTO JE TRENDSPOTTER?

Trendspotter je inšpiratívny mladý človek vo veku 13 - 30 rokov, ktorý trávi veľa času na sociálnych sieťach, sleduje čo sa deje v jeho okolí a chce tieto informácie a novinky zdieľať s nami.

Čo od teba očakávame?

Aktivitu v našej uzavretej skupine na Facebooku - postovanie na vybranú tému, odpovedanie na naše otázky, reakcie na posty

Účasť na Trend webinároch - dvakrát do mesiaca

Účasť na víkendovom stretnutí Trendspotterov 18. - 20. septembra 2020

ČO TI PONÚKAME?

Najaktuálnejšie trendy, ktorými žijú mladí ľudia v Európe aj na Slovensku

Podpora v osobnostnom raste - pravidelný prísun informácií o aktuálnych eventoch, vzdelávacích programoch, Erasmus+ príležitostiach, stážach, na Slovensku i vo svete

Networking s ďalšími inšpiratívnymi mladými ľuďmi

PREČO TO ROBÍME?

Zozbierané informácie od Trendspotterov sú analyzované, a vybrané dáta sú určené kľúčovým ľuďom a organizáciám, ktorí ponúkajú vzdelávacie/kultúrne/športové/iné aktivity mladým ľuďom. Tieto organizácie tak môžu svoje aktivity nastaviť čo najatraktívnejšie pre mladých ľudí.

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Vyplň prihlášku najneskôr do 28.08.2020.

O výsledku výberu Ťa budeme kontaktovať mailom najneskôr 1. septembra 2020.

Ak máš akékoľvek otázky, neváhaj nám napísať na sona.turanova@gmail.com

KTO SME MY?

Organizáciu YouthWatch tvorí skupina skúsených pracovníkov s mládežou, ktorí sa spoločne venujú oblastiam ako nastavovanie systému mládežníckej politiky, realizácia prieskumov témach mládežníckej politiky na rôznych úrovniach, hodnotenie stavu jednotlivých oblastí mládežníckej politiky na rôznych úrovniach, spracovanie prehľadov a podkladov, nastavovanie vzdelávania a prípravy ľudí, ktorí sa venujú rôznym skupinám mládeže.

Ak chceš o YouthWatch vedieť viac, klikaj na www.youthwatch.sk

Credits:

Created with images by Priscilla Du Preez - "untitled image" • Ahmed Syed - "Mission Dolores Park has everything — the views, the open space, the lively people, and most importantly, the palm trees. I had one of my favorite hats with me that ended up being perfect for the occasion. I let my friend borrow it to create this shot — def one of my favorites." • John Schnobrich - "together now" • Erik Brolin - "Make a Wish" • Cytonn Photography - "untitled image" • bruce mars - "office"