Zeytinburnu ikinci el eşya alanlar 2.el eşya alanlar zeytinburnu mağazamıza mobilya ve kullanılmış eşya satabilirsiniz 0537 569 25 73

Zeytinburnu 2 el eşya alanlar

Bulunan yeni mağaza Merkezli Yaratıcılık ajansı ile altı Yıllık Bir ilişki icinde Olan tr oğlu ettik gelişme üç önemli Diğer Departmanı (Erkekler, Spor eV ve) A.Ş. Gün Boyunca YENİLENMİŞ Bir marka ifadeleri ile karşılıyor. Zeytinburnu 2 el eşya alanlar Bulunan yeni mağaza Merkezli Yaratıcılık ajansı ile altı Yıllık Bir ilişki icinde Olan tr oğlu ettik gelişme üç önemli Diğer Departmanı (Erkekler, Spor eV ve) A.Ş. Gün Boyunca YENİLENMİŞ Bir marka ifadeleri ile karşılıyor. Zeytinburnu 2 el eşya alanlar Mağaza. Yeni amiral gemisi biçimi mağazaları için oluşturulan dayanıyor. Yeni inşa edilmiş mağaza, daha cilalı bir kent hissi, cesurca eğlenceli bir grafik yönü, geliştirilmiş gezinme ve konuşma ses tonunu sunuyor.

http://www.ikincielesyamarketi.com/

Deneysel, Çağdaş, Yenilikçi ve Buluşturmanın temel değerlerinin yer aldığı bu üç katlı mağaza, alışveriş yapan kişilere ilham verir. , doğal süs bitkisi gibi sanat sergileri, kalıpları ve esenlik unsurlarından esinlenerek oldukça dokunaklı ve birinci sınıf bir çekiciliğe sahiptir. Müşteriler organik olarak bu yaratıcı gezinme ipuçları vasıtasıyla organik olarak çekilir ve bu yaratıcı gezinme ipuçları ile ışık özellikleri ve geometrik şekiller odak noktası bölgelerinde yoğunlaşır ve zeminde ve tavanda bir dizi desenli döşeme girişi boyunca bir geçiş oluşturur .

Yeni çıkış çıktığı için orta sınıfına ilgi duyan yeni Erkek Giysileri onu alt departmana görsel bir kimlik kazandırıyor. Erkekler Modasında, Zeytinburnu ikinci el mobilya alanlar grafik ruh hali, dokunma ve renkler çatışırken kendinden emin ve kentseldir ve bir beyan neon kurulum. Bu arada, Erkekler Günlük, hazırlanmış ve ev yaşam tarzı estetik, eklektik katmanlı ve stil tipografi sunuyor. Resmi Giysiler ve Ayakkabılar için, uzmanlık ve hizmet teklifleri, uzmanlık, sıcaklık ve hizmet mükemmellik özelliklerini taşır.

Yeni spor departmanı - tüm sportif malların girişi - eğlenceli, dinamik tasarımı sökücü oluyor. Neon sarı ve gri renkte çarpıcı bir palet kullanın, güçlü hedef belirteçleri ve grafikleri 'ilerleme için çaba göster, mükemmellik değil' gibi harekete geçirici mesajlar içerir. Canlı alan boyunca, tabandan tavana panellerdeki açık havada yapılan görüntüler, duygusal bir hikaye anlatım unsuru ekler. Zeytinburnu ikinci el eşya bölgelerinde Nakit masasına hareketli etkileşimli toplardaki çarpıcı Bir askıdaki ışık tertibatı Sayesinde heyecanlandı.

Son olarak, yeni Ev konsepti, alışveriş yapanları serpantin galerisinden esinlenerek anımsatan birinci sınıf bir pazar haline getiriyor. Bir dizi kutu koleksiyonun önemli noktalarını sergilemek için merkezi bir pavyon oluşturuyor. Açık bir müşteri yolculuğu kuran her departman, cesur ürün siluetlerinde desenlendirilmiş bir odak duvarı ile tabelalıdır.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.