SATILIK DOGO YAVRUSU DOGO YAVRUSU SATILIK 05374049644

SATILIK DOGO YAVRUSU

Satılık Dogo yavrusu. Dogo fiyatları Irk garantili, mükemmel kalitedeki satılık Dogo sahiplenmek için doğru adrestesiniz.

Dogo yavrularımız safkan, ırk garantili ve aşılıdır. İlk aşıları yapılmış olup parazit tedavileri tamamlanmıştır. Puppy DP ve parazit tedavileri bitmiştir. Satılık Dogo yavrusu Türkiye’nin her iline sorunsuzca yollanabilir. Çiftliğimizde Dogo köpeklerimizin anne ve babaları mevcuttur. Kendi köpeklerimizin yavrularıdır. İstediğiniz zaman çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Bursa ve İzmir’de şubemiz vardır. Her ile safkan satılık Dogo yavrusu yollayabiliyoruz.

Dogo köpeği almadan önce mutlaka bize danışın. Piyasadaki 300-500 liraya satılan aşısız ya da dolandırıcı insanlardan Dogo almamanızı tavsiye ediyoruz. İyi bir köpek mamasının 300 lira civarı olduğu bir ortamda bu kişiler Dogo satıyorum diye 300-500 liraya sattıklarını iddia ettikleri yavruları ya kırma yada köpeği hiç yollamama gibi dolandırıcılık işleri yapmaktadırlar. Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ederiz. Alacağınız Dogo köpeklerini 13-15 sene gibi bir süre bakacağınızı ve yanınızda ırkı belli, karakteri ve tipi düzgün bir Dogo köpeğiniz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Satılık Dogo yavrusu köpeklerinin yanında kampanyalı fiyatlarımızla 15 parçalık yavru köpek bakım setimizi sizlere ulaştırabiliriz. Bu setin içerisinde bir Dogo yavrusunu ergenlik dönemine kadar idare edebilecek mama, aksesuarları mevcut olup başka birşeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Satılık Dogo yavrusu için iletişim numaramız : 0537 404 96 44

Credits:

SATILIK DOGO YAVRUSU

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.