Arleta ir Voriukai KItokia diena - tekstas ir foto Asta kutraitė

Arleta yra gabi jauna specialistė, dviejų vaikų mama, labai komunikabili asmenybė, tačiau nuo vaikystės nenorėjo draugauti su vorais. Ta baimė įtakojo visos šeimos gyvenimą, ir, vyras turėjo atlikti visą sistemingą namuose pasirodžiusių vorų naikinimo ritualą. Arleta pasiryžo KET ekspozicijai su J.Neverausku, kad savo baimę įveiktu.

J. Neverauskas

Didžiausia baimė buvo, kad vorai gali įsivelti į plaukus, prisilieti prie odos ir sukelti visas savo nuodingas pasekmes.

Į suplanuotą ekspoziciją atsivežė stiklainuose patalpintų voriukų kolekciją. O, jos vyras net visą mikroklimatą išskirtiniams gyventojams sukūrė: į stiklainį pridėdamas žalumynų ir maisto.

Transportavimas- vorui sukurta komforto zona

Ekspozicija prasidėjo nuo planšetėje rodomų vorų vaizdų, kurie buvo palaipsniui artinami prie pacientės, prašoma apibūdinti, ką ji mano, kokios spalvos, formos. Sekančiu žingsniu Arleta pradėjo liestis prie voro vaizdo pirštais, paimti planšetę į rankas ir ją priglaudė prie įvairių kūno vietų.

Toliau viskas tęsėsi su gyvais ir tikrais žemės gyventojais.

nedažnuose namuose dažnai apsigyvenantis

Susipažinimas su voru vyko laispniškais etapais, kur psichoterapeutas užtikrino saugumą, kad voro veiksmus jis suvaldys, o, Arleta po truputi su juo susidraugavo.

Galiausiai naujai atrastas draugas buvo paleistas per langą į gamtą.

Tas pats procesas dar kartą buvo pakartotas su kitu daugiakoju voru, kuris, nepriklausomai nuo to, kad visai auditorijai sukėlė gamtos pažinimo klausimų, irgi iškeliavo per langą.

Kitokia diena, kai žmogus nuo vaikytės turėdamas specifinę baimę ją įveikia per 1:45val. Kitokia diena, kai atsistojame akis į akį su savo baime ir darom viską, kad tai pakeisti. Kiekviena diena yra kitokia, kai gyvename sąmoningą gyvenimą. Ačiū, Arletai už pavyzdį!

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.