BKS Ankara Cam Balkon Sistemleri Ankara cam balkon sistemleri hazırlayan bks ile ilgili tüm bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yaz aylarında balkonda oturup kahve ve çayınızı yudumlamanın keyfi paha biçilemezdir. Yaz aylarının vazgeçilmez köşesi olan balkonlar kış aylarında yağmur ve soğuk hava koşulları nedeniyle kullanış hale gelerek sadece depo olarak kullanılır. Çoğu insan bu kullanışsız alanı değerlendirerek kendine yer açmayı ve kış aylarında da yazın verdiği sıcaklık ve rahata kavuşmayı amaçlar. Bu alanları dekore ederken mevsimlere göre rahatlık sağlayan ve şık bir görünüm elde etmek ise birçok kişinin ortak amacıdır. Ev ve iş yerlerinde kışın olumsuz koşullarından kurtulmak için cam balkona sıklıkla başvurulur.

HER MEVSİMDE KULLANIM

Balkonlarda değişiklik yaparken insanların en dikkat ettikleri şey bu değişikliğin mevsim değişikliklerinde de rahatlıkla kullanım sağlamasıdır. Katlanabilir olması yaz aylarında açık bir şekilde kullanırken kış aylarında kapatarak kışın soğuğu, yağmuru ve tozundan bu alanın daha işlevsel olmasına yardımcı olur.

KORUNAK SAĞLAR

Yaz aylarında balkonda yer alan mobilyalarınızı kış aylarında nereye taşıyacağız nasıl koruma sağlayacağız gibi sorular kafanızda oluşmaya başlar. Her ne kadar başka bir alana taşıma ve üstünü örterek koruma sağlanmaya çalışılsa da bu işlemi mevsim geçişlerine göre tekrarlamak oldukça zordur. Her ne kadar koruma yollarını deneseniz de taşıma işleminde mobilyalarınızın ömrünü kısaltarak, zarar verirsiniz. Kışın bütün tozu, kiri mobilyalarınızı pisleterek sürekli temizleme ihtiyacını da doğurur.

Ankara Cam Balkon

TEMİZLEME

Katlanabilir ve sürme gibi farklı modelleri bulunur. Zevkinize göre farklı renk seçenekleriyle balkonunuzu daha şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Balkonunuzun şekline göre ayarlanan sağa veya sola doğru katlanma özelliği ile de balkondan sarkmadan ve rahatça camları silerek, kolay temizleme seçeneği sunar. Mevsimlere göre açık veya kapalı şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte dışardan gelen ses, toz ve soğuğu içeri girmesini engeller. Kullanımına göre yıpranan aparatları değiştirerek daha güvenli olmasını sağlayarak bakımını da kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

KULLANIŞLILIK

İsteğe bağlı olarak yaz ve kış aylarında açık veya kapalı şekilde kullanımı olmasının yanında yaz aylarında güneşin en yoğun olduğu zamanda bile kullanım sağlanması açısından güneşliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kendi zevkinize ve renge göre kullanabileceğiniz stor perdeleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CAM BALKON ÖLÇÜMÜ

Cam balkon yaptırmadan önce balkonunuzun ölçüsünü kendiniz de alabilirsiniz. Ölçüm sırasında unutulmaması gereken hususlar vardır. Yükseklik, en ve balkonların yapısı ölçüm sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Uygun ölçü alınarak montaj sırasında sorun yaşamamak için cam balkon yaptıracağınız firmayla iletişime geçmenizi öneririz.

Bks Ankara Cam Balkon Sistemleri

Güvenlik

Hırsızlık olaylarının artmasıyla ilk akla gelen soru bu sistemin güvenli olup olmadığıdır. Katlanabilir cam balkonlarda bu sorun oldukça azdır. BKS cam balkon sistemleriyle 10 yıl boyunca parça garantisinden faydalanarak gönül rahatlığıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.