Kumandalı Tente Kumandalı Tente,Tek tuş ile açıp kapatabileceğiniz kaliteli, uzaktan kumandalı, ucuz tente sistemlerimiz sizler için en kullanışlı hale getirilerek

Kumandalı Tente

Uzaktan Kumandalı Tente Sistemlerinin Özellikleri

Uzaktan kumandalı otomatik tenteler pratik kullanım açısından büyük avantajlar sağlarlar. Hafif oluşları ise bir diğer avantajları arasındadır. Bahçelerde ya da mekanlarda, bu tentelerin açılıp kapanması yaklaşık olarak 1 2 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Branda malzemesinin hafif olması bu kolaylığı sağlar. Tente sensörü ya da motoru olarak adlandırılan kısım, açılıp kapanmayı sağlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Açılma yarıda kesilerek kısmı açık bir alan oluşturulabilir. Motor yer kaplayan bir sistem olmayıp, tente demirleri içerisinde yerleştirilen bir mekanizmadır ve kullanım kolaylığı açısından sorun yaratmayan bir pratikliğe sahiptir. Uzaktan kontrollü tenteler, kumanda üzerindeki ayarlar sayesinde, ısı yayabilme, ya da varsa spot ışıklarının kullanımını ayarlayabilme gibi seçenekler de sunarlar.

Hızla gelişen tente sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Katlanır Raylı Tenteler, Stor Dikey Tente Sistemleri,

Yarı kasetli tente Branda kötü hava şartlarından bir sandık yardımıyla korunur.

Körüklü tente,Tente yukarı toplandığında kollar ve branda açık havada kalır.

Sarılabilir bordürlü tente Güneşe ve karşıdaki kişiler ya da binalara karşı koruma sağlar.

Her Sisteme Uyarlanabilir

Tenteler ihtiyaçlara göre, körüklü tente, spotlu tente, raylı tente, kasetli tente, eğim kontrollü tente olarak farklı alternatifler ile tercih edilebilirler. Tüm bu alternatiflere uygulanan uzaktan kumandalı sistem, güneşin geliş açısında göre ayarlama yapmayı sağlayabildiğinden kullanışlılık açısından fark yaratır. Kişi isterse güneşi tamamen keserek tam gölge bir ortam ya da kısmi engelleme yaparak yarı gölge bir ortam oluşturabilir. Bu tip tenteler sabit tentelere göre çok daha fazla tercih edilmekte olan sistemlerdir.

Mekânı Fonksiyonelleştirme

Dört Mevsim Yaşatmanız için ideal, Açılır Kapanır Tenteler genellikle cafe restoran gibi mekanlarda, açık ve kapalı mekanların bir arada kullanılmasında olanak tanırlar. Mekan havalandırma işlevini en iyi şekilde gören bu sistemler, gerek görüldüğü durumunda kaldırılarak açık hava mekanı, gerek görüldüğü durumlarda ise indirilerek kapalı bir mekan oluşturulabilir. Bu tenteler kış bahçelerinin oluşturulmasında tercih edilirler ve aynı zamanda, doğru branda seçimi ile soğuktan koruyucu görevini de üstlenebilirler. Uzaktan kumandalı tenteler ile kısmı açık mekan oluşturmak da mümkündür. Böylece bir mekânı ikiye bölmek kolaylaşır ve buradan herkesin faydalanabilmesi mümkün olur.

Motorlu Otomatik Katlanır Tente

Motorlu Otomatik Katlanır Tente

Tente Sistemleri ve Brandaların Dayanıklılığı

Tente brandalarında akrilik malzemeden üretilmiş bez ya da naylon kullanılır. Kişilerin tercihlerine göre dekorasyona uygun renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Mekânı daha görsel bir hale getirmek adına, tente isteminde de daha göz alıcı metal bir iskelet kullanılması mümkün olabilmektedir. Tente iskeleti genellikle paslanmaz çelikten oluşturulmakta böylece kış aylarında, yağmur ve kar gibi, pas oluşumuna yol açan sebeplerin etkisi ortadan kaldırılmaktadır. Tente brandalarındaki mevcut dayanıklılık, tente sisteminin kullanım ömrünü doğrudan etkiler. Branda malzemesi hem yağmur ve kar koşullarına hem de güneşin UV ışınlarında dayanıklı olmalıdır. UV ışınları örtü malzemeleri üzerinde delici ve yakıcı etki gösterirler ve bir süre sonra örtü malzemesinin rengini kaybetmesi ve elenerek açıklıklar oluşturması söz konusu olur. Bu durumun olabilecek en uzun süreye ertelenmesi adına, akrilik malzemeden üretilmiş UV ışınlarına dayanıklı brandaların kullanılması tercih edilir.

Created By
Pergola Tente
Appreciate

Credits:

Kumandalı Tente

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.