HMS Otel Programı

Bütün otel yöneticilerinin dikkatine. Hepinizin işlerini çok kolaylaştıracak, daha düzenli ve verimli çalışmanızı sağlayacak bir programı size sunuyoruz. HMS (Hotel System Management) küçük ve orta çaplı otellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak onlar için özel olarak geliştirilmiş bir apart programı. Otelin bütün işleri güvenli ve sistematik bir şekilde düzenleyip kayıt eden, virüs ve veri kaybı gibi sorunlardan etkilenmeyen çok kullanışlı bir program.

Tam mobil uyumlu ve her türlü işletim sisteminde çalışabilen bu uygulama ile yüksek verim alarak gözlem, düzenleme, sorunları anında bulma ve düzeltme gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Tahsilat kaydı oluşturma, fatura işlemleri, periyodik olarak yedekleme, otomatik güncelleme ve buna benzer daha bir sürü özelliğe sahip bu otel programı kesinlikle kullanılması gereken bir ürün.

İstediğiniz herhangi bir zamanın kayıtlarını, rezervasyon işlemleri ve daha birçok bilgiyi güvenli bir şekilde yedekleyip istediğiniz zaman rahatça ulaşmanızı sağlayan bir uygulama. Bütün otelinizin en ince ayrıntısına kadar cepten ulaşabildiğiniz ve onu elinizin altında kolayca ve güvenli bir şekilde yürütebildiğiniz bir kimlik bildirim programı olan MHS’yi denemediyseniz hiç vakit kaybetmeden deneyin.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.