Liisi Viiding buduaari pildistamine

Sensuaalsed buduaari fotosessioonid eesti esimeses buduaari stuudios

Fotosessioon Sinule!

Buduaarisessioon on sensuaalne fotosessioon mis tähistab Sind kui naist. Naisena me tihti keskendume oma vigadele. Ma pean kaotama paar kilo, mul on kole kõht, mul on koledad käed jne. Tuleb tuttav? Aga kas sa oled ennast näinud läbi teise inimese silmade? Kui ilus naeratus sul on või kui ilusad jalad või kui peenike talje Sul on?

See on palju rohkemat kui lihtsalt fotosessioon. See on buduaari kogemus!

"Ma arvasin, et ma kindlasti kardan kaamerat ja olen krampis jne, aga ma olen rabatud, kui hästi, mugavalt ja ilusalt ma ennast tundsin. Mis siis, kui ma ei ole oma kehaga rahul, siis täna ma armastan ennast! See tunne on imeline!"
Niiiii niii niiiii kenad ja ilusad pildid, ei usugi, et mina neil olen. Väga naiselikud ja sensuaalsed. Ja aitäh veel kord kogu sessiooni eest, tõesti paned inimesed enda kaamera ees üli hästi tundma, nagu pesumodell :)
Liisi on nagu väike võlur, kes avab naise silmad kui kaunis ja eriline ta on. Iga naine peaks vähemalt korra elus sellise fotosessiooni tegema

Sa ei tea kuidas kaamera ees olla?

Sa ei pea muretsema. Ma juhendan Sind terve pildistamise aja. Ma näitan poose ette ja sätin Sind. Ma luban et toon Sinust välja kõige ilusama ja naiselikuma Sina!

Buduaaripakett sisaldab

  • kuni 90 minutit pildistamist juhendamisega minu stuudios Tartus
  • 20 digitaalset fotot mis saad ise valida privaatset veebigaleriist just oma lemmikud või soovi korral osta pilte juurde. Iga järgnev pilt on 8 eurot
  • Omalt poolt kingin seksika sametkarbi 10 paberfotoga suurused 15x23 cm

Hind 250 eurot

  • Buduaari pildistamine kallimaga 315 eurot
  • Tallinnas hotellis pildistades lisandub 50 eurot

Pildistamise aja kinnitab 30 eurone broneerimistasu

Rohkem infot ning broneerimine liisiviiding@gmail.com

Liisi Viiding Photography

Kastani 42, Tartu

Created By
Liisi Photography
Appreciate

Credits:

All photos belong to Liisi Photography

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.