Loading

+48 883 994 511 Odpowiedzialne i elastyczne nastawienie

WARTACZESTOCHOWA.PL TO MARKA Z DZIESIĘCIOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W TRAKCIE KTÓREGO DWUKROTNIE ZMIENIALIŚMY NASZE ZARZĄDZANIE ABY JESZCZE BARDZIEJ DOSTOSOWAĆ SIĘ DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW

ZAREZERWUJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PROFESJONALISTAMI

POSIADAMY 31 NOWOCZESNYCH KAJAKÓW MODELE 2018 I 2019

Kajaki RTM RANDO (22 sztuki) Kajak dwuosobowy polietylenowy „terenowy”” z przeznaczeniem na rzeki z przeszkodami (przenoski, kłody, kamienie, twarde dno). Trzon naszej floty. Jest wygodny i praktyczny również na kilkudniowe spływy. Przesuwne siedziska ułatwiaj± dostęp do przestrzeni bagażowej na dziobie i rufie.

Kajaki Roteko 2+1 EOLI 470 (4 sztuki) To rodzinna dwójka z siedzeniem dla dziecka w podstawowym wyposażeniu. Obszerny otwarty kokpit pozwala na wygodę, swobodny kontakt z dzieckiem, łatwy dostęp do ładunku a przy dobrej pogodzie możliwość opalania się 🙂 .

Kajaki Roteko TWIN (6 sztuk) Kolejny kajak dwuosobowy tym razem szybszy i zwrotniejszy. Szczególnie polecany na 2-4 dniowe spływy traperskie. Komfort wypoczynku umożliwiają łatwość w manewrowaniu i i utrzymaniu kursu. Wysoka burta utrudnia nabieranie wody dlatego daje swobodę w ciut odważniejszych wyprawach traperskich zapewniając większą ochronę transportowanemu ekwipunkowi.