VideosHot produkcje video

Witam serdecznie, nazywam się Klaudiusz Boczkowski i od ponad 15 lat zajmuję się video filmowaniem oraz montażem.. Filmuję wesela, tworzę teledyski, spoty promocyjne oraz wideo koncertowe. W moim portfolio znajdą państwo produkcje dla zespołów i muzyków takich jak; Wilki, Bracia, Edyta Bartosiewicz, IRA czy John Porter ale też filmy promocyjne dla firm i wiele produkcji okolicznościowych.. Zapraszam do współpracy

Film weselny

Film weselny to dla mnie przede wszystkim emocje które towarzyszą młodym parom... Staram się uchwycić wszystko co najważniejsze i dlatego jestem do dyspozycji młodej pary właściwie od rana do godziny pierwszej dnia następnego.. Wesela mają format 30/40 minutowych filmów, zmontowanych w formie teledysku. Od błogosławieństwa aż po oczepiny. Plener zawarty jest w cenie jeślipara zdecyduje się nań w dzień ślubu. Plener w inny dzień - plus 600 zł. Muzykę dobierają państwo sami lub zdają się na mnie... Preferuję mocniejsze rockowe brzmienia, ale dostosuję się też do innych propozycji. Całość dostają państwo w formie okolicznościowego pendrive w ilości 3szt w jakości FullHd...

warszawa

Iwonicz

Rymanów

Teledyski

Teledysk moja pasja.. Teledyski a w szczególności te koncertowe, to coś co uwielbiam robić najbardziej. Dlatego mam w swoim dorobku zarówno te dla największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i dla kapel i zespołów dopiero zaczynających swoją przygodę z tak zwanym szoł biznesem.. Ceny teledysków są dla tego również zróżnicowane.. Staram się nie 'zdzierać' z zespołów dopiero się rozwijających.. Ceny zaczynają się już od 1000 zł! 

Edyta

Patrycja

Robert

Dokument

Realizacje dokumentalne, making off, skróty koncertowe oraz reportaże filmowe.. Tych zleceń pojawia się najwięcej gdyż są one najlepszym nośnikiem chwil.. Niespodziewany koncert, pomysł aby nagrać pamiątkę z nagrywania płyty, czy uwiecznić szczególne wydarzenie... Dlaczego nie.. Wystarczy napisać lub zadzwonić... Cena już od 600 zł!

Filmy dla biznesu

Spoty reklamowe
relacje z eventów
filmy promocyjne

Wesela od 1300 zł

Teledyski od 1000 zł

Dokumenty filmowe od 600 zł

Wolne terminy na rok 2017!

Nie czekaj rezerwuj swój termin już teraz !

Credits:

Created with images by jill111 - "pink roses roses flowers" • FirmBee - "office tax business"

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.