Emily Lara Rainer Nebelvír 3. ročník

Kdo jsem?

Naprosto neškodná (možná) a kamarádská holka, která má vždy úsměv na tváři, ale najdou se i chvilky slz, které vždy prožívám sama a snažím se nikoho nezatěžovat. Jsem taky dost nešikovná a mám sklony k umírání. Neptejte se. Takže to je něco o mé úžasné povaze. Ještě musím dodat že jsem velký milovník hudby a jídla. Mám smysl pro péči o zvířata a chovám několik kluběnek, koček a dalších zvířat. Z toho dvě kočky a kluběnky mám sebou v Bradavicích. Minta a Kiki (kluběky) a Lunu a Soru (kočky). Někdy bych se chovala ke všem jako jejich máma a jsem přehnaně starostlivá.

Moje minulost

Do svých pěti let jsem žila s rodiči jako normální kouzelnické dítě. Samozřejmě ne tak úplně, musel jsem vykonávat věci jako třeba povinnou hru na klavír a kytaru a tak dále... No v mých pěti se všechno změnilo. Rodiče si mě přestali všímat a já zůstala sama. Nakonec jsem se v sedmi letech odstěhovala k babičce a v devíti nechala nabarvit vlasy na stříbrno. To mě však omrzelo a změnila jsem na fialovou. Po rodičích mi zůstal akorát jeden přívěšek se společnou fotkou.

Moje rodina

Matka- je to moje dá se říct kopie. Stejně blonďaté vlasy jako jsem měla dřív já a podobné obličejové křivky.

Otec- Černé vlasy a hnědé oči, skoro se mu nepodobám až na chování. Jsem podobně energetická a magnet na průšvihy.

Babička- chovatelka kouzelných tvorů, stará se o mě.

A nakonec moji úžasní kamarádi, bez kterých by nebyl můj život tak úžasný.

Emily Kiara Singer :3

Magdalena Virtue

Yennefer Lestat Hetfield

Mizuki-chan

Rierovci

Úžasná Alice Dwight!

A nakonec knedlík s máslem a Raffaelo

No a na závěr ještě něco o mě, protože toho není nikdy dost. Moje oblíbená barva je fialová a jsem členem Nebelvírské koleje, již třetího. Mám ráda salám z poníků Terryho Morca a muffiny. Hábit pro mě neexistuje a miluju famfrpál. Jsem taky střelkyně Nebelvírského týmu. Než jsem nastoupila do Bradavic věnovala jsem se mudlovskému sportu, krasobruslení. Mám i několik zajímavých vlastností. Ať už mi řeknete cokoliv, pravděpodobnost, že se začervenám je opravdu malá a na to jsem pyšná! Jsem vůdkyně salámistické sekty Bradavic!

Salámisti

Během mého druhého ročníku došlo k založení zajímavé sekty. Pojmenovala jsem nás Salámisti a jako zakladatelka, jsem se stala i velitelkou. Naším úhlavním nepřítelem je SONOP = Světová Organizace Na Ochranu Poníků. Ve třetím ročníku se mou pravou rukou stala slečna Alice Dwight. Pokud máte zájem o připojení se k salámistům, napište mi sovu.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.