Emily Lara Rainer Nebelvír

Kdo jsem?

Naprosto neškodná a kamarádská dívenka, která má vždy úsměv na tváři´, ale najdou se i chvilky slz, které vždy prožívám sama a snažím se nikoho nezatěžovat. Jsem taky dost nešikovná a mám sklony k umírání. Neptejte se. Takže to je něco o mé úžasné povaze. Ještě musím dodat že jsem velký milovník hudby a malování. Mám smysl pro péči o zvířata a chovám několik kluběnek. Z toho dvě mám sebou v Bradavicích. Minta a Kiki. Někdy bych se chovala ke všem jako jejich máma a jsem přehnaně starostlivá.

Moje minulost

Do svých pěti let jsem žila s rodiči jako normální kouzelnické dítě. Samozřejmě ne tak úplně, musel jsem vykonávat věci jako třeba povinou hru na klavír a kytaru, kurzy malby a tak dále... No v mých pěti se všechno změnilo. Rodiče si mě přestali všímat a já zůstala sama. Nakonec jsem se v sedmi letech odstěhovala k babičce a v devíti nechala nabarvit vlasy na stříbrno. To mě však omrzelo a změnila jsem na fialovou. Po rodičích mi zůstal akorát jeden přívěšek se společnou fotkou.

Moje rodina

Matka- je to moje dá se říct kopie. Stejně blonďaté vlasy jako jsem měla dřív já a podobné obličejové křivky.

Otec- Černé vlasy a hnědé oči, skoro se mu nepodobám až na chování. Znamená nikdy se nečervenám!

Babička- chovatelka kouzelných tvorů, stará se o mě.

Sestřenice- Sarah Corny

Sestřenice- Hope Benbow

Bratranec- Fred Jamie Donut

A nakonec moji úžasní kamarádi, bez kterých by nebyl můj život tak úžasný.

Smithovci mladší

Emily Kiara Singer :3

Magdalena Virtue

Yennefer Lestat Hetfield

Mizuki-chan

Rierovci

A nakonec knedlík s máslem a Raffaelo

No a na závěr ještě něco o mě, protože toho není nikdy dost. Moje oblíbená barva je fialová a jsem členem Nebelvírské koleje, druhého ročníku. Mám ráda salám z poníků pana Morca a muffiny. Hábit pro mě neexistuje a miluju famfrpál. Jsem taky střelkyně Nebelvírského týmu. Než jsem nastoupila do Bradavic věnovala jsem se mudlovskému sportu, krasobruslení.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.