Loading

Zima z EURO26 topowe zniżki na zimę 2017/2018

EURO26 to ponad 3000 zniżek w Polsce oraz ponad 50 tysięcy zniżek w Europie!

Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy nasze najlepsze zniżki na zimę!

EURO26 oferuje również ubezpieczenie, dzięki któremu możesz spokojnie szaleć na stokach na całym świecie!

Oto nasze topowe zniżki na zimę!

bilet ulgowy dla Posiadaczy do 26 lat

Polskie Koleje Linowe

Polskie Koleje Linowe to przedsiębiorstwo działające w branży turystycznej, operator kolei linowych w najpopularniejszych miejscowościach w polskich górach.

Obecnie PKL działają w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach: Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica oraz Góra Żar.

bilet ulgowy na kolej

Czantoria Kolej Linowa

Kolej Linowa Czantoria w Ustroniu – ośrodek narciarski położony w Ustroniu w Beskidzie Śląskim na północnym zboczu Wielkiej Czantorii. Górna stacja ośrodka znajduje się na polanie Stokłosica, na wysokości 851 m n.p.m.

Czantoria to najpopularniejszy szczyt Beskidu Śląskiego z wyprzęganą wygodną koleją. Czteroosobowe kanapy oraz system zwalniający prędkość przy wsiadaniu i wysiadaniu to duży atut kolejki, dzięki czemu również osoby niepełnosprawne mogą czuć się bezpiecznie w czasie przejazdu. Krzesłka wyposażone są rónież w specjalne uchwyty umożliwiające transport rowerów na górną stację. Kolej linowa każdego roku umożliwia tysiącom turystów łatwy i szybki dostęp w górne partie Beskidów.

Obecnie jest to najnowocześniejsza kolejka w polskiej części Beskidów. Kolej Linowa Czantoria jest miejscem bardzo dobrze znanym zarówno w regionie jak i w całej Polsce. Coraz częściej odwiedzana jest również przez zagranicznych turystów.

20% zniżki na karnety narciarskie

Podstolice SKI

Najbliżej położona Krakowa stacja narciarska! Dysponuje 3 wyciągami oraz 4 trasami dostosowanymi zarówno pod początkujących oraz zaawansowanych pasjonatów sportów zimowych o łącznej długości 1,3 km. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane i bardzo dobrze oświetlone, co umożliwia jazdę do późnych godzin wieczornych.

10% zniżki na wstęp

Lodowisko w Karpaczu

Tafla lodowiska mierzy 600 m2 i jednorazowo mieści około 100 - 120 amatorów jazdy na łyżwach.

Obiekt czynny jest w godzinach 10.00 - 21.00 (w sezonie letnim i zimowym) oraz 11.00 - 18.00 w weekendy poza sezonem.

20% zniżki na noclegi

Schronisko PTTK Kudłacze

Schronisko PTTK na Kudłaczach położone jest na wysokości 730 m, w Pasmie Lubomira i Łysiny Beskidu Średniego (Myślenickiego), około 8 km (w linii prostej) na południowy wschód od Myślenic. Do dyspozycji turystów oddajemy 37 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, kilku- oraz wieloosobowych

5-10% zniżki na noclegi

Baza Górołaza Domki pod Nosalem

Zakopane (dzielnica -Bystre) - pokoje 1,2,3 lub 4 osobowe, w atrakcyjnym miejscu. Świetny punkt wypadowy w Tatry. Do Kuźnic -1400 m. Do Krupówek - 1500 m.

Dom położony jest w odległości 300 m od stoku slalomowego na Nosalu, na terenie dawnej posiadłości Henryka Sienkiewicza w dzielnicy Zakopane - Bystre.

15% zniżki na karnety narciarskie

Ośrodek Narciarski Trzepowo

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa wyciągi orczykowe o dł. 300m oraz wyciąg szkoleniowy dla początkujących o dł. 100m. Stok jest sztucznie naśnieżany, ratrakowany i bardzo dobrze oświetlony. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego wraz z profesjonalnym serwisem.

10% zniżki na karnety narciarskie i wypożyczenie sprzętu

Ośrodek „ARENA NARCIARSKA JAWORKI – HOMOLE” położony jest w Jaworkach jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na styku dwóch pasm górskich – pasma Radziejowej i Małych Pienin. Położenie to, powoduje, że panuje tutaj wyjątkowy, służący zdrowiu mikroklimat oraz niezwykłe bogactwo form krajobrazu.

5-15% zniżki na wstęp na sztuczny stok

Skimondo

Skimondo, nowoczesne centrum sportów zimowych dla Ciebie i Twojej rodziny. Szybko i profesjonalnie nauczysz się jeździć na nartach lub snowboardzie. Trenuj i udoskonalaj swoje umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów.

20% zniżki na nocleg

Schronisko PTTK na Luboniu Wielkim

Luboń Wielki jest najbliższym Krakowa schroniskiem położonym powyżej 1000 m n.p.m. Łatwo u nas być już w dwie godziny od wyjścia z domu w Krakowie. Wystarczy podjechać samochodem na Przełęcz Glisne, skąd do schroniska prowadzi szlak czerwony. Natomiast korzystającym z komunikacji publicznej, dotarcie na Luboń może zająć tylko trzy godziny: "Zakopianką" do przystanku Luboń Mały, a stamtąd szlakiem niebieskim, lub do Tenczyna, dalej drogą na Glisne i szlakiem.

10% na zakup sprzętu sportowego

SKALNIK

Skalnik to sklep turystyczny od wielu lat zajmujący pozycję jednego z liderów na rynku outdoor. Skalnik to też bez wątpienia najlepszy sklep turystyczny we Wrocławiu. Posiadamy tu trzy sklepy. Dwa w rejonie Placu Grunwaldzkiego, przy ulicach Ładnej 4/6 i Polaka 18, oraz jeden w rejonie Dworca PKP, przy ulicy Bogusławskiego 45. Wrocław to także siedziba naszego centrum logistycznego i sklepu internetowego.

10% zniżki na karnety narciarskie

Lubomierz Ski SUPERSTACJA

Stacja narciarska Lubomierz Ski umiejscowiona jest na północnym stoku Jaworzynki (1026 m n.p.m.) - tuż przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. Z górnej stacji, przez którą przebiega szlak na Kudłoń i Turbacz, narciarze i snowboardziści mogą podziwiać piękną panoramę Beskidu Wyspowego. W ośrodku zainstalowane są obecnie trzy wyciągi narciarskie. Szybki, podwójny orczyk o długości prawie 700 metrów i różnicy wzniesień dochodzącej do 200 metrów, pojedynczy wyciąg orczykowy o długości 400 metrów i różnicy wzniesień prawie 110 metrów. Wyciągi te są przeznaczone dla narciarzy i snowboardzistów ceniących sobie długie i szerokie trasy zjazdowe. Wyciąg talerzykowy o długości 160metrów, przeznaczony dla dzieci, początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz osób pragnących doskonalić swoją technikę jazdy.

15% zniżki na wypożyczenie sprzętu

Rajbi Ski

Firma RAJBI SKI istnieje na rynku od 1993 roku. Właścicielem firmy jest Roman Rajba, były Mistrz Polski, reprezentant kraju na zawodach rangi Mistrzostw Świata oraz FIS w narciarstwie alpejskim. Obecnie instruktor PZN z Lic 5011/94.

Od 2010 roku naszym oficjalnym partnerem została firma PM Sport - dystrybutor marek ROSSIGNOL, DYNASTAR, LANGE oraz POC. Nasza firma jako jedyna w Szczyrku jest autoryzowaną wypożyczalnią firm Rossignol oraz Dynastar.

Nasz oferta oprócz możliwości wypożyczenia sprzętu narciarskiego przewiduje również możliwość zakwaterowania

Nawet 100 PLN zniżki na karnet narciarski ONLINE!

Karnet narciarski GOPASS

Karta GOPASS to klucz do najlepszych przeżyć w Tatrach Wysokich i Tatrach Niskich!

Korzystnie i wygodnie

W e-shopie GOPASS możesz z wyprzedzeniem wybierać niepowtarzalne przeżycia po najniższych cenach - możesz się już tylko cieszyć.

Oszczędza Twój czas

Po dokonaniu zakupu w e-sklepie bilet zostanie załadowany na Twoją kartę GOPASS - dzięki temu nie musisz czekać w kolejce do kasy.

Nagradza i obniża ceny

Karta GOPASS zbiera punkty, które wymienisz na zniżki w dziesiątkach restauracji w Tatrach Wysokich i na Liptowie.

Obowiązuje wszędzie

Karta GOPASS jest międzynarodowa. Możesz z niej korzystać we wszystkich ośrodkach Tatry Mountain Resorts.

15% zniżki na zakupy z kodem EURO26

www.topnarty.pl

Sklep internetowy prowadzony przez profesjonalnych narciarzy z Harrachova!

Kartę EURO26, która uprawnia do zniżek otrzymasz od 21 PLN!

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.