Yüksek Kur Üzerinden Paykasa Bozdurma Sitemiz üzerinden hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde paykasa bozdurabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Nedir ?

Paykasa bozdurma, aynı elinizdeki dövizleri bozdurur gibi kullanmadığınız paykasa kodlarının Euro kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilmesi işlemidir. Alışverişlerinizden kalan ve kullanmadığınız paykasa kodlarını o günün Euro kuru üzerinden kolay bir şekilde Türk Lirasına çevirerek nakit elde edebilirsiniz. Bu işlem ülkemizde çokça tercih edilen bir sistemdir. Sizlerde bu işlemden yararlanarak paykasa kartın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sitemiz http://paykasasatinal.net üzerinden paykasa kart hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Paykasa Nasıl Bozdurulur ?

Paykasa bozdurmak için öncelikle şu adımları takip etmeniz gerekmektedir;

  • Canlı destek üzerinden bizlerle iletişim kurmak.
  • Elinizdeki paykasa kodunun miktarını belirtmek ve türk lirası karşılığını öğrenmek.
  • Size sunulan ödeme yöntemlerinden birini seçmek ve paranızın hesaba aktarılmasını beklemek.
  • Bozdurma işlemi gerçekleşip paranız size aktarılınca müşteri temsilcilerimiz size bunu bildirecektir. http://paykasaturkiye.org/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

4 adımda elinizdeki paykasa kodlarını kolay ve hızlı bir şekilde bozdurabilirsiniz. Paykasa bozdurma hakkında daha fazla bilgi almak için " Paykasa Bozdurma " sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.